reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Odstraszysz nam nowa kolezanke.
Albo wiecie co mam pomysl. Trzeba stworzyć nowy watek. Pytania Madzi;)
I tam Madzia da liste pytań, na które każdy "nowy" zanim napisze musi odpowiedzieć;P

Nie no Magda tylko sie nie obrażaj. Ja mam dzisiaj łacha
 
Odstraszysz nam nowa kolezanke.
Albo wiecie co mam pomysl. Trzeba stworzyć nowy watek. Pytania Madzi;)
I tam Madzia da liste pytań, na które każdy "nowy" zanim napisze musi odpowiedzieć;P

Nie no Magda tylko sie nie obrażaj. Ja mam dzisiaj łacha


Dobra nie skomentuje tego....:wściekła/y::wściekła/y:
poprostu tak pytam chcialam cos wiedziec..ale jak nie mozna to nie bede juz...:no:
 


kasia no to fajnie na produkcji czyzby w kabelkach?? :-D:-D dobra to ja powiem o sobie ze mam 26 lat 2 dzieci jak widac i siedze sobie w domu jako bezrobotna niestety :wściekła/y::wściekła/y:...hehe..

nie w bamie wiesz jaki to zaklad??
no to milo poznac doswiadczona mamusie :p
a piersia karmilam 2 tygodnie, maly nei najadal sie plakal ciagle i jakos tak wyszlo pije z butli i ciagle jest nei najedzony :/
 
no to rzeczywiście, ja karmilam Izke do 7 miesiąca. a później ja juz "widzialam" w butelce ile je to maks było 90ml. teraz ledwo 210zjada na raz mleka.
Wiec naprawde Mały ma niezły apetyt!
 
reklama
Do góry