reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Kasiu- dzieki za wczoraj było super!

A dziewczyny jaka Iza szczesliwa była jak nas zobaczyła takie goscinne dziecko. Kilka razy sie potłukly ale ogólnie ładnie sie bawiły a na koncu Iza nas wypuścic nie chciała:-D
 
reklama
Cześć,
w nilago też nie jest tak rewelacyjnie z cenami. Jedyny plus to duży wybór.
Ja ostatnio robiłam zakupy w małym sklepiku na żniwnej (są też na allegro).
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
Ciekawa oferta była tez tu ale jakoś nie mogłam się z nimi zgrać z odbiorem Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro Sklep internetowy dla dzieci Gorzw Wielkopolski - Strona główna


Dzięki za te stronki, nawet nie wiedziałam że na Żniwnej coś takiego jest.Mają naprawde fajne ceny.

Ja wróciłam, kupilismy kilka drobiazgów i wydałam 150zł.:szok:Mały z kupka niekapka nie chce pić, rzuca nim, smoczki kupiłam z aventu jakieś takie bylejakie są, wcześniej zawsze z Tommie Tippe miałam i było o niebo lepsze.`

asienka- wspólczuje tej alergi. Pocuiieszenie jest takie ze wiekszość dzieci z tego wyrasta. Moja młodsza siostra była uczulona prawie ze na wszytko, na testach całą łapke miała czerwoną i napuchniętą, wiec nie mogli nic określic za pierwszym razem. Od kurzu zaczynając, po jedzenie, a na własnym pocie skończywszy. Mama jeździła z nia po całej Polsce do lekarzy, w końcu w centrum zdrowia dziecka w Warszawie jej pomogli. Teraz ma 21 lat i po alegrii śladu nie ma, w sumie nie było w wieku 7 lat.

ciasteczko- no to się położyłaś, szybkiego powrotu do zdrowia.
 
czesc laski:-)
ja chwilowo wolna bo psiapsiolka juz poszla:tak:
dzien fajnie mi zlecial i bardzo sie z tego ciesze:-)
beti tak kasia mi przekazala:-):-)a ty pamietaj ze ja nawet w nocy mysle o tobie :-D:-D:-D:-Dbo sie martwie:tak::tak::rofl2:
nie jestem w stanie wszystkiego nadrobic bo dawid mi tu sie pcha do klawiatury hehe
no to zmykam:-D
 
dziewczyny myslalam ze padne z wrazenia:-D
gadam se z bratem przez kom a dawid byl w lozeczku :szok:i normalnie mi pierwszy raz wstal na nogi:szok::szok::szok::-D:-D:-D:-Dsam bez pomocy tylko opieral sie o lozeczko a druga reka przewijaka sie trzymal,trwalo to jakies z 2 min:-D:-D:-D:-Dale sie ciesze:-D:-D
tylko nie sadzialam ze tak szybko bo nawet jeszcze nie ma 8mies:-D:-D
 
Gratulacje dla Dawidka;) Zuch chłopak;) A jaki zdolniacha!! Moja Izka zaczęla raczkowac dzień czy dwa przed 8 miesiącem.
 
GRatki dla Dawidka!!!!
Moj zaczal stawac jak mial 9 miesiecy, a raczkowac jak 10!!!wczesniej tylko pelzal.no i siedziec zaczal jak mial 9 dopiero.
ja ogladam w11 i zaraz ide spac.
baj baj
 
dzien dobry:-)
ja dopiero z lozka wyszlam ogladalam filmy:-D:-D
dzis u nas otwarcie biedronki blisko mnie wiec sie bardzo ciesze,teraz bede chodzic do biedronki a nie do osiedlowego:-D:-D
dziekujemy za gratki:-)
 
reklama
hej
Marzenka- hratulacje dla Dawidka. Nati tez stawala ok 7 8 miesiaca ale raczkowac w 10 zaczeła dokładnie w 24.12 prezent nam zrobiła :-)

My wstałyśmy i mosimy troszke ogarnąć bo Kasia z Iza przyjada.

A mi coraz trudniej podnies sie z łozka rano a wieczorem ciezko zasnąć. Tak samo miałam w pierwszej ciązy ale wtedy zaden bonk mnie nie budziła:-D pies tylko nadranem ładował sie do łozka i cieplej chociaz było:-D
 
Do góry