reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Dzien doberek ja z kawusia :-):-)
mloda wlasnie poszla z kumpela do przedsz ale cos byla nie w sosie heh od rana zly humor :wściekła/y::wściekła/y:
marzenka gratki to juz z gorki pojdzie :-):-)
szymek szybko raczkowal i szybko wstal na nogi tez jakos w 7 miesiacu a zaczal chodzic jak mial 10 miesiecy :tak::tak:

my dzis planow rzadnych pozniej spacerek i zakupki male cos na obiad zrobic trzeba tylko co...
 
reklama
annes no dziwne nie jest ze ci coraz ciezej ;-)
magda ty zawsze znajdziesz sobie cos do roboty, wiec nie nazekaj ze nie masz planow, pewnie juz obiad zrobilas ;-)
 
annes no dziwne nie jest ze ci coraz ciezej ;-)
magda ty zawsze znajdziesz sobie cos do roboty, wiec nie nazekaj ze nie masz planow, pewnie juz obiad zrobilas ;-)


hehe larvunia i to cie dzis zdziwie ze dzis jeszcze nic nie zrobilam :no::no::no:
zdazylam tylko szymka przebrac dac mu jesc i tyle,ja siedze sobie w pizamce dalej wlasnie obalilam capucinko :tak::tak:
a na obiad nie mam nic dlatego nie robie musze isc cos kupic zrobie dzis pomidorowa :tak: i wsio...
wlasnie zaslonilam rolete w pokoju bo slonce mi swieci i widac jakie mam brudne okno :-D:-D to zaslonilam zeby tego nie widziec :-D:-D
nawet pralki mi sie nie chce dzis wlaczyc ale to nic wypiore jutro nic sie nie stanie eheh :-D:-D
 
mialam dzis isc do lekarza, ciag dalszy badan robic, ale kolezanka powiedzila mi ze do mojej doktorowej nie ma juz miejsc na dzis... A rejestrowac mnie chciala juz o 7.00 rano :sorry: No nic w poniedzialek pojde, juz mnie zapisala na 12.10 :tak:
na 13.00 ide do fryzjera... musze sie odchamic :-( ide tylko na podciecie ale zawsze to jakas zmiana i moze lepiej sie poczuje bo ostatnio zdolowana laze.
pozniej mamy pania umowiona na ogladanie mieszkania (po 16.00), tfu tfu moze umowe podpiszemy na sprzedaz, bo ta pani byla juz u nas 2 razy ogladac je, a teraz miala przyjsc z zaliczka :tak: No wiec dzis dzien spedzamy w gorzowie...
Obiadu tez niechce mi sie robic, moze nalesniki tylko zrobie :rolleyes2:
 
no to larvunia dzis widze fajny dzionek u was..kurde juz nie pamietam kiedy u fryzjera bylam :no::no: ale chyba pojde w grudniu do kupmpeli i sie obetne na krotko tak jak kiedys..tzn..z tylu taka bombke grzybka heh :-D:-D

to trzymam kciuki za mieszkanie czyli jednak chcecie je sprzedac??
nie wracacie do gorzowa??:sorry:


a twoj maz ma jakas prace na oku??
 
hehe madzia ale masz mega lenia hehe:-D
larvunia mam nadzieje ze z mieszkaniem pojdzie szybko i sprawnie:-D
ja dzis na obiadek jajko sadzone mizeria i ziemniaczki z koperkiem:-D
 
tak moj mezus ma 2 prace na oku, w obydwuch go chca, ale narazie nie moze isc bo nie ma z poprzedniej firmy jeszcze swiadectwa pracy... ciagne urlop teraz zalegly. Po urlopie dopiero dostanie swiadectwo pracy.
No mieszkanie jestesmy zmuszeni sprzedac. To nie nasz wybor. Brak kasy jest straszny :-( No ale jakby nie parzec ta kasa z nieba nam spadnie :sorry: za mieszkanie. I powaznie odbije nas od dna... bo toniemy juz.
Do gorzowa jeszcze zdazymy wrocic ;-) Na bank 3 lata bedziemy tu gdzie jestesmy bo nie mozemy przez 5 lat sprzedac mieszkania bo kara 15 patoli jest (juz 2 lata minelo jak kupilismy tu chate a musi minac 5 zeby mozna bylo bez kary sprzedac dalej). Czesc pieniedzy pojdzie na lokate jakas a pozniej ziemie kupimy w okolicach g-wa albo mieszkanie w nowym budownictwie :tak: Plany sa w kazdym razie ;-)

a do fryzjera to ja ide tylko na podciecie ;-) nic szczegolnego nie bede robic :-p tak jak mialam teraz asymetryczne sciecie i koniec :tak:

magda a wogole to czemu zapuszczalas wlosy?
 
reklama
Do góry