reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
marzenka jaki dzis u ciebie obiadek wiosenny koperek w roli glownej :-D:-D:-D

larvunia no to super macie plany widzisz slonce wychodzi wiec glowa do gory,kiedys musi byc dobrze ciesze sie ze macie takie plany i napewno wszystko sie uda :tak::tak:

ja zapuszczam czy ja wiem??..poprostu mam lenia zeby isc sie obciac i tyle tak sobie rosna ale wkurzaja mnie jak wisza mi na ramieniu a w kitce wygladam jak pozal sie boze :-D:-D:-D i chyba na swieta pojde sobie tak zetne na krotko jak na tym foto :tak::tak:..tak jak mialam i wtedy farbne albo pasemka zrobie a co...ale narazie nie mam kasy musze czekac...:tak::tak:
 

Załączniki

  • magdzia.jpg
    magdzia.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 16
  • szymek i mamcia.jpg
    szymek i mamcia.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 16
no a tak wogole to dzien dobry. Ale mialam nocke z głowy....Izka do 1.30 nie mogla zasnac tak porządnie bo jej co chwila jak zasneła z noska spływało i sie budziła zakrztuszona. Brałam ja do siebie ale to nic nie dawało. Ale wkoncu zasnęła. A teraz spala do 9;)
Dlatego moge powiedziec ze jestem w miare wyspana.
Ide zaraz robicciasto itp itd. bo dzis wieczorem mam gości!
Miłego dnia
 
raz jeszcze 100 lat dla befatki!
katgen ciacho robisz? ojaaa podkoleguje sie do ciebie zaraz hehehe...
magda a bylas moze krocej scitea kiedys? ciekawe jakbyus wygladala w krotszych?
 
larvunia mialam tylko rowno z uszami ale jako gowniara troche to za krotko dla mnie...
katgen jakie ciacho robisz??

ja tez uciekam idziemy do sklpu bo ta zupe musze wstawic narka !!!:-):-)
 
Witam,

befatka sto lat!

Larvunia- zobaczysz wszystko powoli się ułoży, będzie dobrze. fajnie , ze dostaliście to mieszkanie przynajmniej jakaś kasa wam wpadnie.Tak z ciekawości pytam: ile chcecie za to mieszkanie?

Magda- ja jak Cie czytam z rana to zawszze wyrzuty sumienia mam , bo ja dobiero za coś sie biora min o 12:-p

Marzenka- gartulacje dla Dawidka,, dzielny Skrzat:-)

My sobie na razie w domku siedzimy, czekam az mały zaśnie zeby troche mieszkanie ogarnąć, a potem na spacer:happy:trochę swieżego pwoietrza powdychać, bo dziś piękan pogoda.Wiecie, jak żałuje ze nie mam tu u siebie zadnej koleżanki wózkowej, zebyśmy sobie mogły chodzić na spacerki:sorry:
 
aneteczka ja tez zaluje ze tu zadnej nie mam kolezanki :sorry: zycie!
aneteczka 120tys.(70m2) z meblami takimi starymi okolo 20te lata... bez mebli ok 110 tys. zalezy jak kto bedzie umial sie targowac ;-) meble na allegro mam wystawione nick alleTorebki_pl :tak:;-)
jezeli ta babeczka co na dzis jest umowiona wezmie to mieszkanie to jej za 115 tys sprzedajemy, tak sie z nami utargowala...
 
reklama
Wracając do dyskusji, Larvunia uwazam że cena jest atrakcyjna. I to bardzo!
Jak na gorzów?? to w międzyrzeczu takich cen nie ma!!
 
Do góry