reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

alem zmachana....Izka znalazla wozek dla lalek i za chiny nie chce wozic lalek tylko sama dupskiem wsiada i musze z nia jezdzic i to szybko, za wolno nie moze byc. ale fajny trening;)

Ja mam tak samo. Normalny wózek musiałam do mamy wywieźć, bo wdrapanie się do niego nawet z noga w gipsie to dla niej było góra pięć sekund.
 
reklama
helol
ale produkujecie dziewczyny,
Mlody wstal znowu przed 6 wiec ja po 10 padlam jak Annes i musialam odespac troche.
Annes wiem ze testy sa robione po 3 r.z ( tzn najlepiej po 3 bo wtedy dziecko wysiedzi z tym na rekach)ale moj bedzie mial tylko robiona krew( te IgE, IgG i IgO ) na jakiestam rzeczy.
mi tez pediatra mowila zeby witaminek nie dawac teraz bo mlody ciagle choruje i moge tylko pomoc tymi witaminkami rozwinac sie chorobie:eek:nigdy by mi to do glowy nie przyszlo w sumie no ale nie daje mu.zobaczymy co ten pulmunolog powie bo to jest tez pediatra.
ide zrobic obiadek.dzisiaj chinszczyzna biedronkowa tzn sos slodko- kwasny.
Beti milo Cie widziec:tak:
Asienka a jak Ty sie czujesz?
 
Ja jakoś jeszcze żyje. Najgorsze są noce, bo nie mogę usnąć.

A z tą alergią to u Rafałka podejrzewają alergię wziewną? Asiu, pytałaś z czego będą pobierać krew?

U mojej Oliwki kontaktową ale w jej wieku nie robi się ponoć testów, bo nie wytrzyma około dwóch tygodni z jakimiś plastrami na plecach.
Najpierw podejrzewali zakażenie bakteryjne, później grzybice aż w końcu stanęło na alergii kontaktowej.
Jedyny pożytek z tych podejrzeń, że jej zrobili badania laboratoryjne (nawet dwa razy, w tym raz z rozmazem ręcznym) - od rodzinnej nie mogłam się doprosić dla niej zwykłego badania moczu a co dopiero innych badań.
Przeleczyliśmy ją na wirusy, grzyby a teraz jeszcze kazali ją odrobaczyć.
Ma zabrane prawie wszystkie zabawki (lekarka kazała zabrać wszystko ale ja nie wyobrażam sobie dwulatki bez zabawek i kilka zabawek z atestem zostało). Bez zabawek siedziałaby chyba cały dzień na CBEEBIES.
 
Hej bylismy na dworze po hancie i na hustawkach fajnie cieplo u nas..:-):-)
zaraz chlop wraca to ide grzac obiad a pozniej skoczymy jeszcze do lidla...:tak:

witaj Beti....fajnie ze zajrzalas !!!

asienka wspolczuje rzeczywiscie dziecko bez zabawek bez sensu..ciagle by tv ogladalo...:wściekła/y::wściekła/y:

to narazie wszystkim !!
 
witam znowu:-)
ja po lekarzu i ogolnie niby infekcja gornych drog oddechowych z pojedynczymi na oskrzelach
dala antybiotyk zeby sie nie rozwinelo
a mnie gardlo nie boli kataru brak i zero czegokolwiek poza temp. i malutkim kaszlem,
to jest podly wirus bo wczoraj zaczlam pokaslywac jakby mie cos tam drapalo i wciagu doby takie cos:-:)-(
Lekarka sie usmiala jak uslyszala ze mnie poty biora po zwyklym Apapie:tak: no ale jak sie nic nie bierze to i apapa dobry:-)
wole to niz grype a 38stop to nie jest tak duzo
 
reklama
hej my troszke pospaliśmy:-D

Beti- 3 maj sie
Kasiu- może przewiało Izke. biedactwo
Blond- Dzieki za ospowiedz bo juz chciałam zadzwonic do Pani dr

A ja w tamtym roku cała zime dawałam witaminki Natalce bo łapała jedno za drogim. No i sama banki nauczyłam sie stawiać. Teraz jakoś (odpukać) walczy sama.
 
Do góry