reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

żeby jeszcze raz na jakiś czas wychodziła na dwór to mogłoby ja łapać, ale ona codziennie na dworze, szkoda, że nie może witaminek, ale teraz też taki okres choróbskowy,moja Pati też chora, miała iść do lekarza, ale wykorzystała, że zasnęłam i zwiała do szkoły, czekam teraz az mnie wezmie
 
reklama
alem zmachana....Izka znalazla wozek dla lalek i za chiny nie chce wozic lalek tylko sama dupskiem wsiada i musze z nia jezdzic i to szybko, za wolno nie moze byc. ale fajny trening;)
 
tak, tylko, że on u mnie nic nie pomoże pytałam w szpitalu, to z innego powodu sie tak dzieje, gdyby sie odklejało to napewno, a tak dupa
zobaczymy co ma byc to będzie, ale walczyc będziemy
 
aha.....
A walczyć? NIE MASZ INNEGO WYJSCIA!!!!
Ja wiem że i tak bedzie dobrze.
Moja inna znajoma tez miala podobnie. kazali jej zostać w szpitalu, ale sie uparla ze chce do domu i po jakims czasie przeszlo i normalnie było do końca. ale przez jakies 2 tyg tylko lezała. póxniej przeszło...
 
no mam nadzieje, że u mnie też przejdzie

ide bo chyba znowu krzaki mnie łapią
ide spać, i dziękuje za pamięć kochana
Marzenka dziekuje - buziaki i wielkie cmokaski dla Dawidka, nie wiem czy Kasia mówiła, ale kasiora się na koncie skończyła i nie mogłam odpisać,
sciskam was kochane
papa
 
reklama
Ty sie trzymaj Kochana i odpoczywaj....wiem że łatwo to mówic,ale to dla Was najważniejsze! Daj znać od czasu do czasu!!
 
Do góry