reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Październikówek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
SMS od E-lony

Hej! Tu Ilona.Miałam dziś rano iść do szpitala to wylądowałam o 2:00 w nocy. o 23 zaczęły sączyć sie wody, potem pojawiła sie krew(jak sie okazało czop odchodził). Trochę skurczy. Nie spałam całą noc.Cały czas miałam ktg przypięte. Po 7:30 miałam zabieg.na razie wiem, ze wazy 3100 i ma tylko 51cm. Pozdr.


sms od joanny sei:
coreczka Lilianna, ur. 30/09/2010, 2770 g, 49 cm, Apgar- 10 ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich serdecznie.My już rozpakowani:) 08.10.2010r przyszedł na świat Jasiu:)waga 4060g i 57cm.Poród trwał 3godz i 15 min :D więc dało się przeżyć.A co najważniejsze wbrew wszystkim obawom o naszego syneczka, urodził się z 10 pkt i wady układu moczowego nie potwierdziły się. Także zostaliśmy wypisani do domu cali zdrowi i szczęśliwi.Pozdrawiam i gratuluję innym rozpakowanym mamusiom:)
 
Cześć dziewczynki, gratulacje dla noworozpakowanych.
Nasza córeczka Maja przyszła na świat 10.10.2010 o godzinie 8.50, dł 56 cm, waga: 3560, poród SN, 10 pkt. Jest cudowna, jesteśmy już w domu. Pozdrawiamy
 
sms od E-lona
:
hej! na razie nie jest zle. Nudzi mi się, plecy od leżenia bolą. Dostałam teraz 4 ostatnią kroplówkę. Laura dostała same 10 w skali apgar. Dopiero jutro będę mogla wstać.


napisałam,ze ją całujemy i pozdrawiamy
 
sms od Natolin:

Ja juz jestem w domu, ale jak na złość internet nie działa :( Nie będe ukrywać, że jest ciężkio... Pozdrawiam wszystkie październikóweczki.
 
Sms od Dorisday:

"U mnie poród pomalutku rusza. Miałam test oct i zaskoczyło. Mam mocne skurcze i dziś na pewno urodzę. Trzymajcie za mnie oby poszło sprawnie."

Odpisałam żeby się trzymała i że trzymamy kciuki żeby dzisiaj miała już maleństwo w ramionach.
 
Sms od Ewelina 09065
Mamy córkę waży 3200 i ma 52cm mój poród trwał 20min od odejścia wód.

Pogratulowałam oczywiście:)
 
reklama
Witam i ja z Marysia w ramionach :)
Urodzila sie 10.10.2010 o godz. 13.08; waga 3980 i dlugosc 54 cm. Porod -SN
Ma sie dobrze i ciagnie cycusie jak smok.
Pozdrowienia!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

E
Odpowiedzi
194
Wyświetleń
38 tys
Ewcia_822
E
Do góry