reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Październikówek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sms od Dorisday:

"Urodziłam o 12.30 :) Dorian waży 3700 ma 57 cm i 10 pkt. w skali apgar. Jest cudowny. Pozdrawiam wszystkie was i dziękuję za trzymanie kciuków :)"


Pogratulowałam, napisałam żeby trzymali się cieplutko i przesłałam buziaki dla Dorianka od wszystkich forumowych cioć :)
 
reklama
sms od GUZIK :
HEJ TU KASIA,JADE DO SZPITALA, MAM MALO WOD PLODOWYCH? ROZWARCIA NIE MA? SKURCZY TEZ NIE?ODEZWE SIE JAK BEDE JUZ COS WIEDZIEC?TRZYMAJCIE KCIUKI ZA WIKUSIE

odpisalam ze trzymamy kciuki i zeby nie dala sobie zrobic krzywdy i dziecku w razie cos i puki co nei mam zadnej wiesci od GUZIK , moze sie juz rozpakowuje albo juz rozpakwoala
 
sms od Guzik, z wieczorka:

ja nadal w dwupaku, juz po tescie oxy, skurczy nadal brak,wszystko pozamykane,maja nas obserwowac,z Wikusia wszystko ok, pozdrow dziewczyny:)
 
Sms od Dorisday::-):-):-):-)


Melduję że urodziłam wczoraj o 12.30. Synuś Dorian waży 3700 i jest 57 cm długi- 10 pkt. Poród siłami natury z nacięciem krocza - jutro być może wychodzę do domu :-)

gratuluję :-D
 
sms od Guzik:
u nas wszystko ok, jak akcja sama nie ruszy to jutro do domu, przebadali nas, wikusi posprawdzali wszelkie przeplywy i jest ok, chyba jej sie tu spodobalo bo zaczepia lekarzy i polozne, pozdrawiamy:)
 
Sms od Madziks20: "Hej kochane po całym dniu skurczy mam córcie 3455wagi i 56cm.Jestem wyczerpana ale niezmiernie szczęśliwa"

 
sms od guzik:

jestem dalej w szpitalu, dostalam kroplowke na wywolanie i czekamy. pozdrawiam:)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

E
Odpowiedzi
194
Wyświetleń
38 tys
Ewcia_822
E
Do góry