reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Październikówek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tu pisze małż Idy. Żoncia urodzila o 11.51 przez cc. Malutka ma 51 cm i 3150 waży. 8 pkt. :-D:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-). Obie czują sie bardzo dobrze (tak bynajmniej mówią pielegniarki)
 
reklama
ULISIA WRESZCIE URODZIŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zakończyło się o 14:10 cesarskim cięciem.
Marcel ma prawie 4 kilo :-)
Dzwonił do mnie jego Tatuś, bo Ulisia nie miała siły rozmawiać.
Kazała tylko przekazać Wam nowinę i strasznie gorąco podziękować za wsparcie!
Co też czynię :-)
 
Serwus Mamuśki! Melduję się i ja - w poniedziałek urodziłam sn Wiktorię Annę - 4kg, 59cm, 10 pkt. Pozdrawiam wszystkie Mamy :))
 
od monimoni z 8:02

Do 6 miałam skurcze i bóle krzyżowe, dali mi dolargan i kazali spać, mam białkomocz i dziś mam urodzić po przebiciu pęcherza, jestem już wykończona
 
Moja córcia Kinga przyszła na świat 7 X o godzinie 8:15
waga 3200, dł 57 cm

Gratulacje dla wszystkich październikowych mam :)
 
reklama
Córcia pszczylaszczki Hania JEST JUŻ PO DRUGIEJ STRONIE BRZUSZKA :)
Dostałam mms'a ze zdjęciem Hani. Jest śliczna :)

Poprosiłam o szczególy oto one :
sms od pszczylaszki : CC po 12 godz. bo głowa nie wchodziła w kanał. Waga 3660 i 55cm dł:) Pozdrawiam wszystkich !
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

E
Odpowiedzi
194
Wyświetleń
38 tys
Ewcia_822
E
Do góry