reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

reklama
Witam koleżanki, moja córcia będzie się nazywać Julia, a jakby czasem niespodziewanie urodził się chłopczyk to damy mu na imię Filip.Te imiona tak mi się:-) spodobały że już 5 lat temu wiedziałam jak moje aniołki będą się nazywać. pozdrawiam
 
my tak mielismy dla Chlopczyka -OSKAR
juz z 5 lat temu wiedzielismy ze tak nazwiemy
no ale bedziemy miec corenke :-) Klaudunię
 
u nas bedzie Oliver i kropka! :-) dziadkom sie nie podoba, ale powiedzialam im ze oni juz mieli okazje sie wykazac teraz nasza kolej :-) i umilkli :-D
problem bedzie jak siusiak okaze sie pepowinka... bo dla dziewczynki nie mamy imienia a i cala wyprawke mam w kolorze niebieskim :-p okaze sie za pare tygodni ;-)
 
u nas bedzie Oliver i kropka! :-) dziadkom sie nie podoba, ale powiedzialam im ze oni juz mieli okazje sie wykazac teraz nasza kolej :-) i umilkli :-D
problem bedzie jak siusiak okaze sie pepowinka... bo dla dziewczynki nie mamy imienia a i cala wyprawke mam w kolorze niebieskim :-p okaze sie za pare tygodni ;-)
U mnie przy zmianie płci problemu nie będzie bo od wieków (dobre 5 lat) wiemy, że dziewczynka będzie miała na imię Alicja... A co do wyprawki to u mnie i tak większość była by w niebieskim kolorku - różu nie znoszę jeśli chodzi o ubrania...
Pościeli też nie wybierałam w zależności od płci jedyne co to grzechotka samochodzik jest chłopięcą atrakcją :D
 
u nas Krzysiu, chociaz ostatnio zaczynam sie zastanawiac nad Adasiem
ale wiem ze zostanie Krzysiu

moja Julia ma na drugie Alicja po mojej mamie, zawsze podobalo mi sie to imie
 
reklama
u mnie hania tak jakby po mojej mamie bo pomimo ze moja mama ania to wszyscy wolaja ja hania a jasiek to po mojego tacie
A u mnie kuzynka ma na imię Hanna a wszyscy do niej mówią Ania... no i teraz 25.02 urodziła jej się córeczka i mąż się upiera, żeby jej dać na imię Anna - ciekawa jestem na czym stanęło... jak mi mama przypomniała to właściwie w tej części rodziny wszystkie ciocie i kuzynki mają inne imię w papierach niż używają na co dzień :D
W związku z powyższym tradycja rodzinna zostanie utrzymana tylko ciekawe czy będą mówić do małej Ania czy tak będzie miała w papierach...
 
Do góry