reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

Nam sie dzisiaj wlasnie zmienila koncepcja - juz nie Zuzia, gdyby fajfus okazal sie pepowinka, tylko Basia:-)
 
reklama
Mnie się Zuzia też bardzo podoba ale z kolei mojemu mężowi nie. :-(
U nas w grę wchodzi jeszcze Justyna i Paulina, ale Ola chyba utrzymuje się na pierwszym miejscu.:-)
 
:-) U mnie bedzie Amelia Maja (Maja po mnie :tak:). Dwoch ginekologow stwierdzilo ze bedzie dziewuszka, wiec mam nadzieje ze niespodzianki nie bedzie , bo dla chlopca nie mamy imienia!!!
 
Już myślałam, że do tego wątku nie wrócę a tu masz ci los... B. zaczął przebąkiwać wczoraj o Sebastianie no nic pożyjemy zobaczymy wkońcu to ondo użędu pójdzie zarejestrować naszą Kruszynkę
 
moja babcia uwielbia Maksymiliana bo to od swMaksymiliana Kolbe jak mowi,a Aleks (nasz ''typ'') to zadnego swietego nie ma :-):-):-) i wez tu sie dogadaj
 
He, he... z walką o Świętego to się nie boję większa będzie jak się wszyscy dowiedzą, że maluszka nie chrzcimy... nawet teściowa, która na naszym ślubie nie była u komunii a w kościele to pierwszy raz po paru latach się pyta dlaczego nie chcemy go ochrzcić...
I tak największa jazda będzie z moimi dziadkami - pewnie zostanę już wydziedziczona na amen ale trudno ich strata... i tak są nieprzyjemni bo nie zaplanowałam co zrobię z dzieckiem po porodzie a oni mieli żłobek i przedszkole w budynku szpitala w którym pracowali... żeby nie było mieli też właściwie domowe obiady na stołówce pracowniczej za pół darmo czyli ful wypas i brak obciążeń...
Najlepsze na tą chwilę są teksty czy ja nie za długo na zwolnieniu jestem i co w pracy powiedzą... ech ale się nie na temat rozpisałam....
 
My teoretycznie mamy w planach panienkę(sprawdzone i potwierdzone) i dla niej imię to Konstancja ewentualnie ale to ewentualnie Blanka, a jak zaszła pomyłka w usg to będzie Zachariasz... dodam że żadne z imion nie podoba się rodzicom no może Blanka więc pewnie będzie Konstancja:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry