reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

U nas poki co Wojtus, pod warunkiem ze sie urodzi 23.04, jesli nie - Pewnie Krzysiu, ale moj M cos mowil o Constantine...jak to zdrobnic?...zastrzele go, ale zostaje nadzieja, ze w USC mu nie zarejestruja:-)
 
reklama
no chyba Kostek albo Kostus.
jak jescze nie wiedzialam co bedzie to moja przyjaciola mowila do mojego brzucha Konstancja!!piekne imie! dziewczynka miala sie nazywac Adrianna.
auliya dzieki za info,czyli mozliwe ze dam nam sie tego Alexa zarejestrowac
 
Ze zdrobieniem jakos sobie jeszcze poradzimy, w najgorszym wypadku bedzie Junior, ale mojemu M chodzi wlasnie o taka pisownie... nie chce dziecka krzywdzic:no: ale wszystko wskazuje na to, ze jednak bedzie Wojtus, niezaleznie od daty urodzenia:tak:
 
kurcze a my jakos nie potrafimy dojsc do porozumienia z imieniem, jedyne jakie nam wspolnie sie podoba to Julia, ewentualnie bedzie Julitka :)
Moja siostra jak byla w ciazy to tez nie umiala sie zdecydowac, po narodzinach zarejestrowali synka Oliwier, a po jakims czasie zmienila na Denis i tak juz zostalo :) no ale narobila zamieszania ze hoho
 
no bo byl film o takim wlasnie tytule z Keanu Reevsem :-)

o proszę : Constantine (2005) - Film - FILMWEB.pl

Huhuhu istnieje prawdopodobienstwo ze tak, ale mam nadzieje ze moj M nie liczy na jakies nadprzyrodzone zdolnosci Bejbiska:-) Oboje jestesmy maniakiami tego typu filmow, o wampirach (np. Krolowa potepionych, czy Underworld) nie wspomne:-)
 
reklama
pat848 ja równiez mam ten problem co podoba się mi M nie chce o tym słyszeć...

no ale póki co stanęło na Natalii i tak juz chyba zostanie bo i mi się podoba i jemu chociaż powiem Wam że cięzko było znaleźć imie które by nam obu się podobało :)
 
Do góry