reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gębowy szał nieprzespanych nocek, czyli ząbkowanie się zaczyna !!!!!!!

u nas też histeria - dosłownie !!!
Jak Kuba weźmie do buzi zabawkę i podrażni sobie dziąsełka to jest mega płacz, a noce to koszmar Kubula budzi się co chwilke i płacze ja chodze już jak neptyk bo to 4 nocka nieprzespana . Dzisiaj wziełam go do nas na noc przytulanki nie pomogły. Żel nie pomaga, panadol troszke na pół nocy a jest jeszcze to drugie pół nocki gorsze ;)

czekam na te ząbki jak na zbawienie - już je widać więc mam nadzieje,że na dniach przekują się i ,że w spokoju odeśpimy zaległości
 
reklama
no to Agatka dzisiaj na zabek tez szalala!! caly dzien na moich rekach, w pewnym momencie myslalam ze moze chora i pojechalam do przychodni okazalo sie ze wszystko ok czyli raczej zabek, lekarka przepisala na nurofen 25 ml 3 razy dziennie...zobaczymy bo jak juz Agatka spala to spala i teraz tez spi jak aniol, ale jak juz wstawala to ciagly placz, jak dawalam jarzynki dzisiaj to doslownie zwymiotowala nieulala tylko zwymiotowala az mis erce peka jak sobie pomysle jak plakala, jak lekarka ja badala to krzyk wnieboglosy choc zawsze na szczepieniach totalny spokoj, az mi sie teraz chce z tego wszystkiego plakac :(
 
Dziewczyny normalnie straszycie tymi zębami. Może lepiej będzie jeak KAmilowi ząbki nie pójdą a tą imprezkę zamówie około świąt Bożego Narodzenia? żebym m iała wolne od pracy i nie chodziła śnięta :)
 
agawa u nas problem był tylko 1 dzień, a ząb wychodził prawie 2 tygodnie. Dzis też mega marudne poopołudnie...ale mam nadzieję, że jutro już pokaże się na zewnątrz druga jedynka, bo już tak ślicznie prześwituje....a fakyem jest, że jakoś wczoraj w nocy dała czadu i większość przespała ze mną... ;) ale jakie przyjemne spanko miałam ;D
 
Ja też z dzidziolem w nocy spałam. Mąż w pracy to sobie pofolgowałam dziś też mnie to czeka o 12 butelka i cyc i tak zostanie Kamiś ze mną a co do ząbków ja mam nadzieje że u Kamila będzie to bezzobjawowe - podobno ja miałam 8 miesięcy jak mi wyszedł 1 i nawet nie dawałam po sobie poznać że mi idą zęby - może mój syn wyciągnął dobre informacje genowe ze mnie ;) ;) ;) ;)i pójdzie w moje ślady??
 
Ja zazdroszczę tym mamusiom których dzidzie nie mają jeszcze ząbków. Moja Igusia właśnie mnie użarła tymi swoimi dwoma ząbkami. Co gorsza przysnęła więc zaciskała coraz mocniej. Efekt był taki że ja wyłam z bólu a ona- bo się przestraszyła :( mam nadzieję że nie będzie powtórki, bo moje karmienie mogłoby się skończyć bardzo szybko :mad:
 
Znalazlam zeba, dolna lewa jedynka juz jest :). Hmm nic go nie zapowiadalo. Wiec tym bardziej sie ciesze. jedynym objawem swiadczacym o zabkowaniu u nas jest jedna nadmiarowa kupa w porownaniu do ubieglych tygodni.

 
reklama
Do góry