reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gębowy szał nieprzespanych nocek, czyli ząbkowanie się zaczyna !!!!!!!

kjujik10 pisze:
u nas tez bez zabkow ttylko caly czas mega slinienie i oslinianie wszystkiego :)

witam serdecznie, cieszę się, że nie tylko ja mam w domu mlautkiego śliniaczka. Teraz jak zrobiło się zimno "instaluję" synkowi sliniaczek, żeby uniknąć ciągłego przebierania.
 
reklama
witaj Marlenka
gratulacje dla Kacperka
a Mateuszkowi wyszedł trzeci!!! ząbek ;D Ja wypatrywałam na dole a wyszła górna dwójka ::)
 
Gratulacje dla wszystkich nowych ząbków na BB!!! :D

Lolcia, Mateuszek to chyba rekordzista :)


Kinga, przypomniałaś mi, że też do mnie oststanio Sylwia napisała :) Z tej bieganiny ciągłej zapomniałam Wam przekazać wieści :( Napiszę o tym w "Wątku głównym"
 
Witam wszystkich gorąco, my nadal wypatrujemy ząbków, ale jak mówiła pediatra są tuż - tuż. Łukaszek dzielnie to znosi. Wieczorem przed spaniem chętnie otwiera buziaczka do masowania dziąsełek, nawet jak jest baaaaardzo śpiący :-)
 
a u nas tez wczoraj sie zabek pojawil, tzn wczoraj moja mam odkryla dolna lewa jeynke i tez bylo bezbolecnie bo nic nie wskazywalo ze cos sie dzieje zero placzu i zdenerwowania ;)
 
Piotrkowi wylazła w sierpniu dolna jedynka - chyba lewa. poszło bezbleśnie. doqwiedziałam się o tym fakcie jak mi piłował poalca ząbkiwem = 19 sierpnia
 
Buziaki dla wszystkich dzielnych dzieciaczków, które już przeżyły wychodzenie pierwszych ząbków :laugh:
U nas tez na razie nie widać ząbeczka. I śliniania ostatnio ciut mniej.
 
reklama
U nas prześwitują (dosłownie) przez dziąsełka obydwie dolne jedynki - ciekawe kiedy się przebiją. Świetnie to wygląda - gotowe zęby tyle, że jeszcze schowane pod skórką :)
 
Do góry