reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy niemowlak nie chce jeść

Ewuś , tak smaruję tyle ,że staram się za często mu tego nie smarować..bo on by to musiał chyba miec ciagle posmarowane, daję nurofen jak już jest naprawdę źle..;-)
 
reklama
Ewuś , tak smaruję tyle ,że staram się za często mu tego nie smarować..bo on by to musiał chyba miec ciagle posmarowane, daję nurofen jak już jest naprawdę źle..;-)
Różyczka ja jeszcze czasami psikam Tantum Verde, jak własnie się zaczęło w 3 miesiącu to pani doktor kazała psikać, to jest takie odkarzające, na chwilę ulge przyniesie.
 
Ewka no to ciekawe z tym tantum verde. Może spróbuję też w takim razie, a mi wydawalo się ze to za ostre dla takiego maluszka, ale skoro pani doktor Ci cos takiego poleciła to pewnie można to stosować:tak:
 
Tak Rózyczka pani doktor mi poleciła, i dodam, ze Filipek wtedy miał właśnie trzy miesiące, także nie bój się spróbuj.
 
Aga Różyczka gdzie zniknęłyście. Dzis paskudny dzień dość że pada okropnie u nas, to mały taki marudny, ale chyba ząbki tuz tuż, dziś łyżeczka stukała na dziasełku:tak::-D.
 
hejka dziewczyny:) my od wczoraj na butli ,nie dała by rady trzymac tej okropnej diety:baffled: takze karmiłam piersia 2 m i 2 dni,teraz mały pije Bebilon pepti ,robie 120 ml co 3 h-to ładny wynik?daje tez raz dziennie herbatke z kopru lub rumiankowa bobovity 100 ml.kupka jak narazie jedna rano ale wielka ze hoho:D
 
hejka dziewczyny:) my od wczoraj na butli ,nie dała by rady trzymac tej okropnej diety:baffled: takze karmiłam piersia 2 m i 2 dni,teraz mały pije Bebilon pepti ,robie 120 ml co 3 h-to ładny wynik?daje tez raz dziennie herbatke z kopru lub rumiankowa bobovity 100 ml.kupka jak narazie jedna rano ale wielka ze hoho:D
Wynik imponujący, tylko sie cieszyć super.
 
Ewka29 a ile mleczka wypija twoj 6-miesieczniak?i jakie mleko pije?
Za kilka dni kończy 7 miesięcy, a z jedzeniem to bywa naprawdę różnie. Rano około 6 od 90 do 150 ml, potem jesli chce to zje też mleczko ten sam przedział, ale czasami karmienie to prawdziwa walka, nie chce chwycic płacze, ale jak juz chwyci butelkę to zje, póki go nie zabolą dziasła, zależy jaki dzień, 3 lub 4 godziny po mleku je zupke i po południu ostatnio 150-180 ml, ale jak nie chce to tylko deserek. A jak ma taki kiepski dzień z jedzeniem to wieczorem czasem bije rekordy nawet 210 czy 240 zageszczonego mleka, za to w nocy lubi zjeśc około 1 150ml. Ale tak jak mówię dni są różne, raz je super co trzy godziny bez problemu, a innym razem jak zje rano to dopiero około południa zupka. A pije bebilon. Pije tez herbatki owocowe.
 
reklama
cześc dziewczyny, no u nas nieciekawie...maly ciagle prawie mi płacze..nie pomaga smarowanie dziąsełek, nurofen tez zbytnio nie..Aco do jedzenia..no wlaśnie w nocy mi sie budzi , a mleka nie chce chwycic..podejść kilka trzeba robić wtedy cos łyknie...teraz mi od rana wypil 60 ml i za 2 godziny 70 ml:szok:, licze na to że teraz zgodnieje to butle wypije..masakra. Wczoraj od poludnia ładnie juz pił..140 mi wypil, ale dzis znów od rana nieciekawie. Ogólnie rzecz ujmując raz jest dobrze, a nawet bardzo dobrze, a za pare godzin źle...:angry:. Jestem wykończona;/
 
Ostatnia edycja:
Do góry