reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy niemowlak nie chce jeść

hej dziewczyny! No u nas standartowo raz super raz źle, wczoraj zaczęło się źle, a wieczorkiem i w poludnie maly wszystkie "zaległości" żywieniowe nadrobil:).
Dziś w nocy nie pił nic..nie chcial po prostu ale za to od rana pił po 130 ml cały czas:-) i to calkiem normalnie..:tak:bez usypiania i tym podobnych rzeczy..
Maly jednak codziennie robi postępy, usmiecha się , śmieje na głos (udalo mi się nakręcić na kamerce jego poczynania:-)), wydaje się wszystko rozumieć, jest po prostu przekochany:-):-):-):-)
Co do butelek i smoczków..ach..malego przyzywczailam do zwykłych z canpola, mleczko pije z canpola, herbatke jakoś z aventa sie przyzwyczaił..mimo usilnych starań by te butelki i smoczki byly jednakowe nie da sobie ich zmienić..kupilam buteleczki ze smoczkami lovi z canpola i nie ma bata..nie chce z nich pić:sorry2:. Juz mam caly zapas butelek w domu -haha chyba zacznę je odsprzedawać:-D
 
reklama
Witajcie
Aguś raz gorzej raz lepiej, ale nie ma tak że jest juz całkowicie super. Dzis na przykład popołudniu jadł ładnie bez problemu wypił 120 i nagle podczas jedzenia zaczął bardzo płakać i koniec, podejrzewam, że to te dziasła. Ale za to wieczorem nadrobił na maksa uwaga 240 ml bylismy z mężem w szoku. i co tojest że raz zje bez problemu a nie raz minie nawet ponad 4 godziny a on nie będzie jadł.
Różyczka u mnie jesli chodzi o butelki i smoczki, jak był malutki to pił z aventu, potem zmieniłam na zwykłe butelki kupiłam w aptece, do których mogłam dokupić smoczki antykolkowe sillikonowe lub lateksowe, bo z aventu za szybko pił, a wiesz przy kolce to nie wskazane było. Pózniej chciałam wrócić do aventu, ale nie chciał, az w końcu pił z nich soczki i herbatke i się nauczył, dziś kupiłam mega butle z aventu, super z niej pił, zobaczymy co będzie dalej
 
Dziewczyny, ja po prośbie...patrzcie. Praktycznie pod sobą są dwa wątki o identycznej tematyce, tych samych mamach piszących i nawet tych samych postach. Przecież to bez sensu. Ja wiem , że zaraz zacznie się odezwa że jak mi się nie podoba to mogę nie czytać. Ale chodzi o to, że jak będziemy wiecznie dublować wątki to gdy będzie trzeba coś znaleść będzie to naprawdę trudne i czas oczekiwania na informacje znacznie się wydłuży, a same wiecie , że czasem trzeba szybko coś sprawdzić , przeczytać. Może mogłybyście napisać do administratora o połączenie tych dwóch wątków i hulaj dusza...piszcie o mililitrach, litrach i kilogramach jeśli tego potrzebujecie;-)Przemyście to , proszę:-)
 
Saly , taka moja drobna uwaga, ale po co w ogole tu zaglądasz skoro i tak to co tu piszemy Cie tylko denerwuje..co tu chcesz "sprawdzac na szybko" skoro tu są wypisane tylko moje informacje ile zjada mój synek?:biggrin2:
 
Aguś, Ewka- jak tam po nocce?
Nasz maly dał nam tak dziś popalić, że obydwoje z mężem do tylu chodzimy :-D. Nie cierpie nieprzespanych nocy, a jeszcze jak mały marudzi bo nie umie zasnąć to mam ochote wyjść i przepsac się na ławce przed blokiem:-D
Dziewczyny, dawałyście może swoim dzieciaczkom sucharki namaczane w herbatce? I ewentualnie od kiedy?
 
Ostatnia edycja:
Hej Różyczka, a co u was w nocy się dział???
u mnie spoko, noc przespana jak zwykle:-D. Jeśli chodzi o to , to ja nie narzekam.
 
Aguś , nasz maly miał jakies manerwy z piciem oczywiście...:baffled:. Wybudzał się , mysleliśmy, że jak zwykle do picia mleczka, ale co przystawiliśmy mu butlę to caly sie krecił i płakał. Dostal herbatki- to samo:baffled:..Połozylismy go spać, za chwilę to samo..odbity był, za ciepło nie było w pokoju..potem wypił marne 90 ml, po staraniach..i cala noc zleciala:angry:. A wiem, że napewno był głodny bo ostatnie jedzonko przed nocka mial o 20.00.....teraz śpi...zaraz go pomolestuje mleczkiem jak sie zbudzi:-D
 
Różyczko a pisz ile chcesz, byle w jednym wątku. Swoją drogą skoro mam nie czytać to nie wiem w jaki sposób chcesz uzyskiać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Najpierw prosisz o pomoc, potem po zwróceniu Ci uwagi byś tylko zachowała ład i porządek tego forum zachowujesz się niegrzeczie pisząc że jak mi się nie podoba to mogę nie wchodzić. Nie ładnie. Jesteś nowym użytkownikiem tego forum, widać nie do końca zapoznanym z regulaminem, ale reagujesz jakbyś miała prawa własności.
I łamiesz przy okazji regulamin tego forum, odsyłam do punktu 3 :
" Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie."
 
Przepraszam, i kto tu jest niegrzeczny? Czy ja się Ciebie czepiam? Wyluzuj dziewczyno i daj mi spokoj. Sama bede decydowac co i o czym będę pisala i nic Ci do tego. Ciągle prowokujesz do kłotni . Co Ci jest? Masz jakies problemy? Okej wszyscy je mamy, ale to nie znaczy że musisz wyzywac się na osobach tu piszących..Mogłabym przytoczyć mnóstwo zdań w których wlaśnie Ty zachowujesz się niegrzecznie i wręcz naśmiewasz się z tego o czym piszę, moja cierpliwośc tez się kiedyś kończy..:confused:
 
reklama
U mnie tez była spokojna noc, dwa razy jadł ale od razu zasypiał, tez nie narzekam, tak może być. A jesli chodzi Różyczka o to, że karolek sie wierci i budzi w nocy, u nas tez tak często jest, Filip już śpi w samym body w krótkim rękawie, a i tak skopuje kołdre, w takich przypadkach tez chciało mu sie pić, a smarujesz dziasła w nocy żelem, moze go bolą.
 
Do góry