reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjecia nasze testy ciazowe i nasze brzuszki

Dziewczyny piekne brzuszki!

Ja wrzuce moj z dzisiaj i od poczatku:

P1080591 (480x640).jpgP1080592 (480x640).jpg
widac jak mam bez sensu ten pepek z boku :-p

brzuszki.jpg
 
reklama
Aninek hehe, faktycznie masz pepucho troche na boku, smiesznie :-p Moj synek kochany jak zobaczyl moj pepek po tym jak wyskoczyl to zareagowal w taki sposob: Bleeeeeee, mummy co to jest? hahah
 
Emilia moj F od poczatku ciazy za mna lazi i sie smieje, ze mi pepek wyskoczy, a tu nic, tylko sie splaszczyl totalnie no i cos z ta kreska sie nie dogadal i sie mineli :-D:eek:
 
aninek ale super pokazałaś jak brzusio rośnie! :-) no i przede wszystkim piękny i zgrabny brzuszek :tak:
emiliaM a u mnie najbardziej zaskoczony pępuszkiem jest mój mężuś który nie może się nadziwić co to się może stać :-D
czarni ty to masz śliczną tą piłeczkę :-)
 
Alice piekna piłeczka:-)
Czarni super brzuchol, taki okrąglutki:))
Aninek fajne porównanie, rzeczywiście masz troszke na boku pępuszek hihi:-) ale chyba ci troche urósł i opadł, tak mi sie wydaje:tak:

co do pępka to mój wystaje ale jak leże bo jak stoje to nie, wtedy Konrad mi bluzke odkrywa i próbuje go wcisnąć z powrotem do środka, a jak sie nie udaje to mówi "no co jest??"":-D
 
aninek ale fajne porownanie ;) Mi tez pepuszko nie wyskoczyl tylko sie splaszczyl i bardzo podobnie wyglada jak Twoj ;) Idzie Ci juz na dół śliczny domek ma malutka;-)
 
reklama
Do góry