reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjecia nasze testy ciazowe i nasze brzuszki

Cze dziewczyny dawno mnie nie bylo i musze powiedziec ze sporo uroslyscie (i to jest komplement na nasz stan aktualny). Brzucholki sliczne i bez rozstepow!!! zazdroszcze. Ja w tej ciazy jeszcze sie nie dorobilam ale za bardzo teraz widac te z pierwszej. No ale...
Moje zdjecie rowno 37 tyd.
DSCF1463.jpg
I 26 tyd.
DSCF1450.jpg
 
reklama
Sliczne brzuszki, niedlugo juz ich nie bedzie, bedziemy z lezka w oku patrzec na nasze fotki

A mi sie wydaje ze moj opadl troche, co myslicie?
Z wczoraj 37w3d.jpgSprzed tygodnia i kilku dni36weeks.jpg
 
Ostatnia edycja:
Emilia masz tak zgrabna piłeczkę, że aż trudno dopatrzeć się, czy opadł:-) Może faktycznie odrobinkę. Ale wiesz co? Mi nie opadł do 39 tygodnia w żadnej z poprzednich ciąż. Dziwne:eek: A że miałam cc, to nie wiem kiedy by opadł:sorry:
 
Martex super brzucho:))
Emilia właśnie ciężko powiedzieć, bo swiatło inne a brzuszek zgrabny:) ale może troszeczke tak:tak: mnie tak jak Magdzie wcześniej nie opadł do 39, ale teraz to na pewno bo mi dużo osób mówiło zresztą po zdjęciach widze że jest niżej:)
 
reklama
Sliczne brzuszki dziewczyny :D ja czasem tesknie za brzuszkiem :D ale jak sie patrzy na takiego malego Skarba w lozeczku to az dech zapiera,usmiech sam sie na twarzy pojawia :D
 
Do góry