reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

reklama
Niezłe te zabawy z kotkami i pieskami. Wiktoria ma zwierzaczki u babć, u jednej kotka, a u drugiej dwa psy. Ostatnio to aż piszczała z radości jak mogła je pogłaskać(potargać, raczej). W domu mamy chomika, ale Madzia nie pozwala się Wiki do niego zbliżać, taki mu paternoster ostatnio zafundowała:szok: Zamiennikiem u nas zwierzaczkowym został ferbi. Mała jest usatysfakcjonowana, bo może nim trzepać i szarpać do woli, a on jeszcze wydaje z siebie rózne ciekawe dźwięki:-) Jak się do niego dobierze, to można umrzeć ze śmiechu:-D
 
KASIAD I ELMILKA jak zwykle sliczne i slodziutkie!!!

STANKI KUbus przystojny i duzy chlopiec!!!

EDZIA sliczna coreczka i sliczna mamusia!!!!MArysia prawdziwa kobietka, lubi korale!!!
 
MATECZKA_POLECZKA a Kornelcia jest taka slodziutkim paczuszkiem iz niebieskimoczkami i widac ze bardzo zadowolona z nowego wozeczka (jak dobrze pamietam..):-)
 
Oliwka, jak zwykle na zdjeciach rewelacja. :tak:
Emilki oczy mnie rozbrajają!!!!!! :tak::tak:
Z Kubusia juz fajny kawaler :tak::tak::tak:
Kornelcia w wózeczku wygląda na dorosłą, sliczną pannę :tak::tak::tak::tak:
Marysi i Mamy karnecik na weselichu chyba od razu cały zapisany :tak::tak::tak::tak::tak:

Oglądałam galerię Mlenki jest cudowną, uśmiechnętą dziewczynką :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ojej, nie wiedziałam że ktoś jeszcze zaglada do naszej galerii :-)Dziękuję w imieniu Milenki za wszystkie miłe słowa :-D:-D:-D

Wszystkie zdjęcia które ostatnio dodałyście są po prostu SUPER! :tak::-)
 
reklama
Tak wygląda Majeczk w "owczym runie" z H&M kupionym za całe 3 zł. Najpiękniejszy jest ogonek tej owieczki, ale z wiadomych przyczyn go tu nie widac.:-)
 
Do góry