reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

Gosia, niesamowite!! Ale Emi się zmienia!! Szok!! Ale na każdym zdjęciu jest prześliczną dziewczynką!!
 
reklama
No to trochę was ponudzę i Filipa pokażę

teraz tak mi się najbardziej podoba


poranne niedzielne wygupasy z rodzicami:-p taki jestem uroczy :-p


chyba dziadek Witek mnie nie okrzyczy jak na chwilkę przysiądę na jego aucie :sorry2::sorry2:


za to dziadek Stasiek musi dać mi spróbować tę gruszeczkę:-D:-D


co ta mama kombinuje...:-D


z rodzicami fajnie jest :cool2:


ale fajny prezent dziś dostałem na siedmiomiesięczną okazję
 
Mysiu, Filipek przesliczny chlopak:tak::-)cudne to pierwsze zdjecie.....

Widze, ze mamy taki sam model lozeczka <tylko ze ja mam z szuflada>

Nie boisz sie ze Fili Ci wypadnie:eek:, bo chyba nie obnizylas jeszcze lozeczka:confused:??
 
Wow!!Piekne te dzieciaczki, a w oczach Emilki mozna sie poprostu zakochac:tak:Chlopaki beda szalec:tak:A z Filipka pieeeeeeeeekny kawaler rosnie!!!

A tu pare zdjec z wczorajszej sesji recznikowej:-)
 
Widze, ze mamy taki sam model lozeczka <tylko ze ja mam z szuflada>

Nie boisz sie ze Fili Ci wypadnie:eek:, bo chyba nie obnizylas jeszcze lozeczka:confused:??

Nuśka, też już się zastanawiałam czy nie mamy takiego samego łóżeczka...a to zdjęcie jest zrobione dwa tygodnie temu, tego samego dnia właśnie obniżyliśmy spód na środkową pozycję..:tak::tak::tak:

Mateczka_Poleczka Kornelia świetnie wygląda w tym ręczniczku....słodziutko :happy2::happy2:
 
reklama
Rozalka, ale Kubuś zadowolony ze spacerku. Z Kubulinka fajny i wesoły chłopak, często na zdjęciach jest uśmiechnięty :-)
Mysia, Filip zmienił się ostatnio bardzo, z dzidziusia niezły przystojniak się zrobił :shocked2:
Mateczka, Kornelcia bosko wygląda w tym ręczniczku :tak:
Gosia, Emi jak zwykle urocza. Oli lubi jej zdjęcia oglądać, jak czytam forum z Oliwką na kolanach to Oli zawsze cieszy się, jak zobaczy zdjęcie z Twojego podpisu i robi Emilce "papa" :-D
 
Do góry