reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

reklama
juz pare dobrych miesiecy nie wklejalam zdjec Weroniki wiec nadrabiam:-);-)
to jest zdjecie z polowy sierpnia
c7f02e863e6ce1aec220f763c2e6dc0a,12,19,3.jpg

to z wczorajszej zabawy
ee644aa6ab3a9268af76e1fcafc8e806,12,19,3.jpg

a te 2 z dzisiaj
475097fc71562b67308dbac89159a5eb,12,19,1.jpg

498fef8aaab3cec6dc0001b4fa2252ec,12,19,0.jpg
 
MAdzia24 Weronika jest przesliczna, i taka duza juz!!!! a misiu jeeszcze wiekszy! :-):tak:

Tosia jak zawsze slodka i zamyslona jakby:confused:, na pierwszym zdjeciu wyglada na jakis roczek a nie 7 miesiecy!!!!:-)

obie dziewczynki wygladaja uroczo z 2 zabkami na dole (na gorze nie widac, tez maja?):tak::laugh2:
 
Gosia, właśnie o ostatnie zdjęcia z galerii Joasiek mi chodziło.
A z Oliwki rzeczywiście prawdziwa miłośniczka zwierząt, szkoda tylko, że ta miłość nie jest odwzajemniona. Zwierzęta od niej zwyczajnie zwiewają, jedynie Lulek (ten na zdjęciu) ma na tyle cierpliwości, że zdążyłam fotkę pstryknąć zanim czmychnął z jej uścisku.
Ewamat, Majka słodko wygląda w tym owieczkowym kombinezonie.
Martula, ale sliczną czapkę ma Tosia, bardzo mi się podoba. Gdzie kupiłaś?
Madzia, ale Weronika się zmieniła. Śliczna z niej dziewczynka.
Rozalka, z Kubulinka to już poważny mężczyzna, pełna powaga.
 
Majeczka jak prawdziwa owieczka :-D:-D
Tosia taka rozkoszna, no i jaka pilna...hohoho:laugh2:
Weronika bardzo urosła, choć przy misiu to taka tyci tyci:szok::szok:
Kubulinek jaki potulny...ojjjć:-p:-p
Emilka topi się w zabawkach, rety, pomocy misie atakują!!!:-D:-D
 
Prześliczne dziewuszki Emilka, Weroniczka i Tosieńka. Panienki rosną jak na drożdzach...:-):tak:
Emilka super wyglada w tej tonie maskotek:-D
No i jeszcze Kubus, jako model cudny....
 
reklama
Tylko dwa dni mnie nie było (niestety komputer nie wytrzymał i musiałam formatować :no::wściekła/y:tzn. Bartas :tak::tak:) a tu tyle ślicznych nowych zdjęć:-).
NApiszę skrótem bo muszę nadrobić czytanie BB, że wszystkie dzieciaczki są cudowne :tak::-):-D:tak::-):-D i już bardzo duuuuże.:tak::tak:
 
Do góry