reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

reklama
Ja spinek też na codzień nie używam, bo Oli przecież nie ma zbyt bujnych włosów, tylko tak czasem jej ubiorę dla żartu. Choć pojedyncze włoski z grzywki jej sięgają już do brwi.
 
No własnie chciałam małej obciąć, ale mój małżonek coś kwęka, że do roku nie będziemy obcinać, nagle zrobił się zabobonny chyba :laugh2:
 
Oliweczka przecudnie wyglada ze spineczka we wloskach:tak::-) a jak slicznie stoi trzymajac sie za jedna raczke:szok:

Co do grzyweczki to Julci tez okropnie wchodzi w oczka, ale nie obcinam ....nawet fryzjerka na mnie nakrzyczala jak uslyszala ze chce obciac przed roczkiem:laugh2::sorry2:
 
oj pieknie Oliwka sobie radzi-pewnie na 9 miesiecy zacznie chodzic!! Moja jest za grubiutka i nawet jeszcze nie raczkuje ale na wszystko przyjdzie czas :)) a tu na ostatnim spacerku:-)
 
reklama
Do góry