reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GALERIA zdjęć naszych maluszków

Jasio świetny ;-).
Monika ja mam do ciebie pytanie ty nie lubisz swojego męza ani młodszego syna??
Co to za pytanie,męża zdjęcie kiedyś dałam z Zuzią i Mikim a Bartosza zdjęcie też dawałam.A młodszy syn to Miki precież.Dla prypomnienia wstawiam ich fotki później.A tak wogóle to męzów niektórych dziewczyn też nie widziałam.No i tu jest GALERIAzdjęć naszych dzieci a nie mężów.
 
reklama
Mnie to bardziej o syna chodziło, czesto jest corka i czesto o niej piszesz a Miki to wiadomo bo styczniowy ale jakos o synu nie wspominasz, stad moje pytanie czy go nie lubisz. Jezeli chodzi o połowki to sie tu w 97% pokazali.
 
Zdjęcia rodzinki z okresu Wielkanocy
617978.jpg
 
reklama
Do góry