reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Nikki - cudne fotki, piękne! Stopka niesamowita a dowód męskości rozczulający :-D Gratulacje!
kruszynka - twój brzuszek nabrał pieknych, ciążowych kształtów - super!
 
Śliczny brzuszek!!

A tu jeszcze dowód męskości zaznaczony strzałkami, zdjęcie jest od dołu jakby, maluch siedzi, nóżki do góry uniesione, te białe kropy, to kości biodrowe. Sorry, że niewyraźne te fotki, ale w nocy ciężko lepsze zrobić, starałam się...



hehe, Nikki super fotki!
Wcale nie sa takie niewyrazne! Dowód meskosci dobrze widac!:)raczej nie masz szans ze to sie pomyli z wargami sromowymi:)
A stopa jest rozbrajająca! Przybił piątke nozną z ekranem:)

Kruszynka piekny zgrabny brzusio!

To ja wkleje w takim razie swój z dzisiaj po obfitym sniadanku :) Mysle ze juz zaczyna rosnąc, choc moze nie w extra szybkim tempie.
Poczatek 21tygodnia:)
 
Ostatnia edycja:
Nikki, świetne zdjęcia.

Mała stopa jest całkiem wielką stopą;-) No i ten dowód męskości:-) Gratulacje raz jeszcze.

Kruszynka i Golanda takie macie fajne brzuszki. Mój już większy, ale i w boki mi idzie - inaczej niż w pierwszej ciąży. :-(
 
A to ja 19 tydzień


śliczny brzuszek:-)

NIKKI wow jak suuupr uchwycne zdjęcia i ta stópka normalnie paluszki mozna policzyć:-)no no i nie da się ukryć że to będzie synuś wow:-)u mnie na usg było bardziej widać hehe jak ta kropka na dole zaznaczona i ciekawe co u mnie z tego wyrośnie:-D

To ja wkleje w takim razie swój z dzisiaj po obfitym sniadanku :) Mysle ze juz zaczyna rosnąc, choc moze nie w extra szybkim tempie.
Poczatek 21tygodnia:)


rośnie rośnie brzusiątko:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kruszynka i Golanda takie macie fajne brzuszki. Mój już większy, ale i w boki mi idzie - inaczej niż w pierwszej ciąży. :-(

mi niestety tez idzie w boczki :no: ale brzuszek też konkretny widać, nie zwale winy,na to ze najadłam się bigosu;-) Może później zrobie fotke i wkleje
 
mi niestety tez idzie w boczki :no: ale brzuszek też konkretny widać, nie zwale winy,na to ze najadłam się bigosu;-) Może później zrobie fotke i wkleje

mi tez w boki nieco poszło i zrobił mi się cellulit na udach :wściekła/y:, ale później się będę tym martwić ...

Nikki, co za urocze zdjęcia :-D Teraz jeszcze bardziej nie moge się doczekać mojego usg...
 
reklama
nikki sliczny ten Twoj maly mezczyzna :-)

kruszynka golanda jakie maluuuuuutkie brzuszki:-) zgrabniutkie:-)

macy nie martw sie mi tez sie jakos ten bebzolek na boki rozlewa ;-)
 
Do góry