reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

tak Was oglądam to Wy takie w miarę płaskie jeszcze a ja już doczekałam się ustąpienia miejsca w autobusie z komentarzem bo jestem pani " w zaawansowanej ciąży" a co będzie dalej :baffled:
u mnie tylko 2 kg na plus i to chyba od miesiąca nie chce drgnąć, ale chyba się z tego cieszę w sumie :tak:
a cera u mnie ok ;-)
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy, że taki malutki brzuszek a dzidzia sie jakoś mieści skoro się nie rozpycha za bardzo:-p mój R. to już ma dość mojego narzekania, że jestem gruba...:zawstydzona/y:,ale cóż musi to jeszcze znieść.:sorry2:;-)
 
Sel no brzuszek juz widac nie da sie ukryć;-)
ja tez juz zaczynam sie denwrwowac na wage...uwazam na to co jem 10000 razy bardziej niz przed ciążą a już mam 4kg na plusie a jak policzyc ze na poczatku ciazy schudlam 2 kg to jest 6 na plusie!!!!:crazy: i jak tu sie nie dołowac?:-(

jakjuz tak wklejamy zdjecia to ja tez sie pochwale jak mi brzuszek urósł;-)

Beti bardzo ladny mały brzuszek, zaczyna byc widoczny.
A jesli chodzi o wage, to jakbym slyszala siebie.
Jestem wsciekla, bo czasem mam ochote na wiele rzeczy, ale ich nie jem bo wiem ze waga pujdzie do przodu, wiec jem nadal tyle co jadlam, a waga juz 4,7 do przodu.Ale pocieszam sie ze po ciazy sie szybko gubi, mam nadzieje:)

Nadineczka, to tylko sie cieszyc!
Ty w sumie prawie nic nie przytylas, a masz juz brzuszek, to pomysl ile ja przytyje jak mnie porzadnie wywali do przodu, skoro juz mam +4,7, a brzuch jeszcze niewielki.Masakra!

Pozazdroscic!
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny śliczne małe brzuszki :tak::-D

mój dość duży już a +0 kg i dobrze niech się moje zapasy tłuszczyku kurczą a brzuszek rośnie ;-):-D
 
Sel no brzuszek juz widac nie da sie ukryć;-)
ja tez juz zaczynam sie denwrwowac na wage...uwazam na to co jem 10000 razy bardziej niz przed ciążą a już mam 4kg na plusie a jak policzyc ze na poczatku ciazy schudlam 2 kg to jest 6 na plusie!!!!:crazy: i jak tu sie nie dołowac?:-(

jakjuz tak wklejamy zdjecia to ja tez sie pochwale jak mi brzuszek urósł;-)

no to i ja sie pochwale bo i moj brzuchow chyba w koncu ruszyl
18 tydzien 3 dzien.

Imageshack - 18tydzien3dzien


brzuszki już widoczne :tak::-)
 
Ano ruszyl,nie da sie ukryc:-)Zgrabniutki:-)

Sel no brzuszek juz widac nie da sie ukryć;-)
ja tez juz zaczynam sie denwrwowac na wage...uwazam na to co jem 10000 razy bardziej niz przed ciążą a już mam 4kg na plusie a jak policzyc ze na poczatku ciazy schudlam 2 kg to jest 6 na plusie!!!!:crazy: i jak tu sie nie dołowac?:-(

jakjuz tak wklejamy zdjecia to ja tez sie pochwale jak mi brzuszek urósł;-)

Sliczne brzusie:-)
gosia Jak to +0?:szok: U mnie +6:zawstydzona/y:
 
Dziewczyny tak patrze to widze ze wy w porównaniu do mojego macie malutkie brzuszki:tak:ja to mam chyba GIGANTA:-Dale to chyba dlatego ze jestem juz w drugiej ciazy:tak:bo w pierwszej bylo tak jak u was.
 
Dziewczyny tak patrze to widze ze wy w porównaniu do mojego macie malutkie brzuszki:tak:ja to mam chyba GIGANTA:-Dale to chyba dlatego ze jestem juz w drugiej ciazy:tak:bo w pierwszej bylo tak jak u was.

Na pewno dlatego, moja kolezanka, jest teraz w 2giej ciazy i mimo tego ze ma dopiero 10 tydz. to brzuszek ma juz spory, mysle ze w drugiej ciazy mozna sie dluzej cieszyc brzuszkiem niz w pierwszej:)
 
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy, że taki malutki brzuszek a dzidzia sie jakoś mieści skoro się nie rozpycha za bardzo:-p mój R. to już ma dość mojego narzekania, że jestem gruba...:zawstydzona/y:,ale cóż musi to jeszcze znieść.:sorry2:;-)
Jeszcze tylko kilka miesięcy;-)
Na pewno dlatego, moja kolezanka, jest teraz w 2giej ciazy i mimo tego ze ma dopiero 10 tydz. to brzuszek ma juz spory, mysle ze w drugiej ciazy mozna sie dluzej cieszyc brzuszkiem niz w pierwszej:)
Ja jestem drugi raz w ciąży i brzuch gigantem nie jest, ale zobaczymy, co będzie dalej.
 
reklama
Dziewczynki śliczne malutkie brzuchalki.
Nikki, twój synuś przecudowny, mojemu również ginka męskość zaznaczyła strzałką.

Ja mam jeszcze 1 kg na minusie, a brzuchal ogromny, ale zauwarzyłam że schudły mi uda i tyłek.
Na drugi dzień po porodzie miałam mniej o 11kg, w ciąży przytyłam 25, z tego 20 przez ostatnie 3 miesiące. Do wagi z przed ciąży nie wróciłam nigdy ( całe 43 kg, przy 168 cm wzrostu) i dziękuję Bogu bo oglądając zdjęcia wyglądałam jak anorektyczka, zeszłam do wagi 50 kg i uważam że taka była ok.
W tej chwili mam brzuchal jak w pierwszej ciąży w 8 miesiącu.
 
Do góry