reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
ja nie mam nadal co pokazywac....brzuch w ogole nie rosnie a to juz 16tc...tydzien temu bylam na usg nontrolnym i wszystko niby w porzadku, dzidzia rosnie....sama juz nie wiem...aaa i waga tez nie drgnela....zaczynam sie powaznie martwic
 
ja nie mam nadal co pokazywac....brzuch w ogole nie rosnie a to juz 16tc...tydzien temu bylam na usg nontrolnym i wszystko niby w porzadku, dzidzia rosnie....sama juz nie wiem...aaa i waga tez nie drgnela....zaczynam sie powaznie martwic

Nie martw się, ja w pierwszej ciąży nie miałam brzuchalka do 24 tyg, za to potem nadrobił, w tej chwili mam taki, jak w pierwszej ciąży w 32 tyg i obawiam się że biję Patrysie na głowę .
Już nie mogę samodzielnie zawiązać buta:szok:
 
Wczoraj spotkałam koleżanke, też ciężaróweczke, która jest już w 21 tc, a ja mam brzuch o wiele większy od niej. Więc myśle, że na to nie ma reuły.
 
ja nie mam nadal co pokazywac....brzuch w ogole nie rosnie a to juz 16tc...tydzien temu bylam na usg nontrolnym i wszystko niby w porzadku, dzidzia rosnie....sama juz nie wiem...aaa i waga tez nie drgnela....zaczynam sie powaznie martwic

Sel, nie matrw się, skoro USG mówi że wszystko ok to znaczy że jest ok, a brzuch może Ci wywalić z ciągu kilku dni ;-)
Ja końcówka 18tc i już widać, szczególnie wieczorem mi go wywala
 
Sel, nie matrw się, skoro USG mówi że wszystko ok to znaczy że jest ok, a brzuch może Ci wywalić z ciągu kilku dni ;-)
Ja końcówka 18tc i już widać, szczególnie wieczorem mi go wywala

Ja podobnie, jutro zaczynam 19tydz.i ja jakby widze brzuszek ale tylko po najedzeniu, rano jest plaski znowu, ale slyszalam ze czesto jest tak ze od 20tyg zaczyna roznąć i to w blyuskawicznym tempie, ze kazdego dnia mozna widziec roznice, wiec to juz blizej niz dalej.:)
:-p
 
mi się jeszcze od jakiś 2 tygodni zrobił taki dziwny pępek, taki twardy na górze, jakby był w nim jakis węzełek :-)
Ale w dżinsy to już się nie mieszczę od 3 miesiąca, już musze nosić ciążówki :-p
 
reklama
No to ja wlasnie dzis zauwazylam, ze mi sie robi ciasnawo w pasie w portkach :shocked2: chyba sie musze za ciazowkami zakrecic:szok:
i do tego kolejny kg mi dzis przybyl na wadze. To juz 3 :szok::szok::szok:
Czy Wam tez cos sie ruszylo?
 
Do góry