reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

golanda superowa ta Twoja Kruszyneczka Malunia ;D tak widać wszystko dokładnie, ja dzisiaj odebrałam zdjęcia ale nic nie widać, same plamy, na jednym tylko widać główkę i ciałko :( na usg tak wszystko widziałam, a zdjęcia taka lipa :(

Ja wkleilam te najlepsze fotki, ale takie zamazane tez mam, bylo tego duzo wiec jest z czego wybrac, chyba z15 fotek. Ale na samym ekranie przy robieniu usg widac faktycznie duzo wyrazniej. Za to filmik z usg mi sie nie chce odtworzyc.
 
reklama
śliczne, śliczne Dzidzie :-) już się nie mogę doczekać kiedy ja moje maleństwo takie zobaczę a muszę do końca sierpnia poczekać :-(
 
zAgatka, Anulka!!!, Golanda - piękne te Wasze dziewuszki. Aż się poryczałam. Ja za tydzień idę na połówkowe, więc pewnie jak zobaczę, będę ryczeć jak bóbr.:zawstydzona/y:
 
Golanda śliczną masz córcię :-)
A to moje wzdęcie z dnia dzisiejszego (14t6d) ;-):-p
2a9dff26f634bc6dmed.jpg


74c9e9d27f8259e4med.jpg


Jakoś mi ten mój dzidziol się dziwnie ułożył i mnie z deka wykrzywiło ;-)
1daed8670407b637med.jpg
 
reklama
Sliczne te wasze dzidzie. Ja niestety nie mam sie czym pochwalic bo mam jedno zdjecie nie bardzo wyrazne:-(
Kasiu brzucholek sporawy, mam podobny tylko u mnie 19tydzien;-)
 
Do góry