reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Oto ja z dzis:-)

S8000749.jpg
 

Golanda śliczną masz córcię :-)
A to moje wzdęcie z dnia dzisiejszego (14t6d) ;-):-p




Jakoś mi ten mój dzidziol się dziwnie ułożył i mnie z deka wykrzywiło ;-)


super duze brzusie macie:-)


Ja tez sie ciesze ze nie ma domowych bo juz bym go uzyla tysiace razy:)
A wczoraj mialam usg połówkowe wiec moge wkleic 2 fotki mojej Dziewczynki:)))))QUOTE]


ach jak sodko wida twoj corcie:-)


aaaaaaaaaaa cyemu tak daleko jeszcze do mojej wizyty dopiero mam 24 sierpnia:sorry2:ach no ale z drugiej strony fajnie bo to bedzie polowkowe i wiadomo wiecej bedzie widac i pewnie juz na bank plec poznam tylko zeby chcialo pokazac:-p
 
reklama
Kacha, Jola ... śliczne te Wasze brzuszki :-) Normalnie pękam z zazdrości.
U mnie ciągle na plusie tylko 0,5 kg i 2 cm w pasie ... bez problemu noszę jeansy sprzed ciąży ... a to już 19 tyg :wściekła/y:
Naprawdę zaczynam się martwić ... już nawet znajomi zaczęli się dopytywać gdzie ten mój brzuch :-(... któraś z was też tak ma ???
 
Do góry