reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Tylko, ze czasem jak nie zrobisz usg to nie wiadomo czy jest problem.. wiec trzeba wywazyc co jest mniej szkodliwe.. Niestety zlotego srodka nigdy nie ma.
Na szczescie nie ma usg do uzytku domowego.. gdybym miala to nie moglabym sie powstrzymac zeby czesto to dzidzi nie zagladac, chociaz na minutke :}

Ja tez sie ciesze ze nie ma domowych bo juz bym go uzyla tysiace razy:)
A wczoraj mialam usg połówkowe wiec moge wkleic 2 fotki mojej Dziewczynki:)))))


a to druga:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
golanda superowa ta Twoja Kruszyneczka Malunia ;D tak widać wszystko dokładnie, ja dzisiaj odebrałam zdjęcia ale nic nie widać, same plamy, na jednym tylko widać główkę i ciałko :( na usg tak wszystko widziałam, a zdjęcia taka lipa :(
 
reklama
oj jednak te 3/4D to jest róznica i warto wydać troszke na to przynjmniej raz żeby mieć fajną pamiątkę...je jeszcze poczekam do usg połówkowego i po nim zrobie sobie 3D wtedy już bede miała pelny obraz. bardziej mi w tym chodzi o rozpoznanie płci, bo te ostatnie to takie niepewne bardzo a nie chce poźniej na chłopczyka rózowych ubranek zakładać:-)

Dziewczyny Gratuluje zdrowych dzieciaczków:-):-):-)
 
Do góry