reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Jola super brzunio!Widze po suwaczku ze mamy bliskie sobie terminy porodu:)

No ciekawe ktora bedzie sie pierwsza pociecha chwalila;-)

Kacha, Jola ... śliczne te Wasze brzuszki :-) Normalnie pękam z zazdrości.
U mnie ciągle na plusie tylko 0,5 kg i 2 cm w pasie ... bez problemu noszę jeansy sprzed ciąży ... a to już 19 tyg :wściekła/y:
Naprawdę zaczynam się martwić ... już nawet znajomi zaczęli się dopytywać gdzie ten mój brzuch :-(... któraś z was też tak ma ???

No to faktycznie dziwne, a co na to lekarz? U mnie 4 na plusie:-)
 
No to faktycznie dziwne, a co na to lekarz? U mnie 4 na plusie:-)

Niestety gin na urlopie a następna wizyta z usg dopiero 24.08,więc jeszcze trochę muszę się podenerwować :-(... ale mam nadzieję, że do czego czasu doczekam się takiego ślicznego brzuszka, jak Wasze i nie będzie już się o co martwić :-)
 
JoL jeszcze się doczekasz swojego brzuszka. Ja do w pierwszej ciąży bardzo, bardzo długo mialam wielkie nic. Przybrałam, zrobiłam się pełniejsza, ale brzuch stał w miejscu. A potem zaczął rosnąć i rosnąć, i rosnąć. Nie ma się czym przejmować. Masz widocznie silne mięśnie brzucha.
 
Niestety gin na urlopie a następna wizyta z usg dopiero 24.08,więc jeszcze trochę muszę się podenerwować :-(... ale mam nadzieję, że do czego czasu doczekam się takiego ślicznego brzuszka, jak Wasze i nie będzie już się o co martwić :-)

No pewnie ze sie doczekasz, nie martw sie, nawet sie nie obejzymy a bedziemy sie zastanawiac jak pozbyc sie kilogramow po porodzie:-D\

A tu jeszcze wklejam mieszkanca mojego brzuszka:-) SCAN0004.jpg
Troche male ale tak sie zeskanowalo dziwnie
 
To ja też się pochwalę swoim brzusiem :-) Oto zdjęcie z zeszłego tygodnia (11 tydz.). Wybaczcie jakość, ale zrobione komórką i takie pomarańczowe wyszło :-p


11tydz.jpg
 
JoL nie martw sie ja mam to samo, waga nie drgnela , brzuszek jakby stanal w miejscu (chociaz dzis cos jakby wiekszy ale moze to juz moje zwidy) a to juz 17 tydzien.
 
reklama
Do góry