reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Dziekujemy za mile komentarze:zawstydzona/y::tak:na poczatku usg jak jeszcze nie bylo nagrywane była fajnie odbita maleńka stópka na moim brzuchu, żałuje że nie mam tego momentu na filmie...
agatko śliczna oliwcia:tak:
 
reklama
urocze kruszynki :-)
ja to jak na razie czekam na pierwsze zdjęcie z usg w pt dostane :-)
a taki filmik żeby mieć to prywatnie trzeba pójść ?
 
ja chyba tez wybiore się prywatnie, za jakiś miesiąć jak Mój wróci zza granicy, może już płeć poznamy ;). bo skierowanie to pewnie za jakieś 2 miesiące dostane. a ile płaciłaś za wizytę ? bo jak ja sie orientowałam cenowo, to samo usg 80 zł, a usg z wizytą u lekarza 130 zł ;/
 
No to w Warszawie jest znacznie drożej
Samo USG 200, a wizyta do babki do której chodze 100, ale w tej klinice są też lekarze u których wizyta 300:szok::szok::szok::szok:, ale USG zawsze tam 200:tak:
 
cudne brzuszki!!
i fantastyczne filmiki!! ranyśku jakie te dzieciaczki duże :))) a co będzie później:-D
 
reklama
Do góry