reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

reklama
a to my z soboty ;) BPM_3094.jpg
 
Bardzo dziękuję, ale pewnie Cię nie zdziwi, że zaraz napiszę "jestem jak słonica" buahahha..zresztą wiesz, wybrałam takie w miarę do przyjęcia zdjęcie, na innych już nie wyglądam okazale :) poza tym 15 kg na plusie, więc... ale baaaardzo dziękuję, to miód na moje uszy :D
 
20kg? wcale nie widać! super brzuszek i chyba tylko w brzucholek Ci poszło, mam rację? super!

a to moje z dzisiaj - 39tc.
39tc.jpg
 
ddaga oj chciałabym żeby tylko w brzuszek :-D. Dupsko jak Berlin, plecy jak u pływaczki, udziska grubaśne... Ale co tam przyjdzie czas na zrzucanie ;-). Z pierwszym 25 kg zrzuciłam, to teraz też "wylatam"
Te brzuchole już wszystkie takie podobne, Twój też niczego sobie ;-) fajniusi, okrąglusi
 
Ojam, ojam dziewczęta macie fajne, zgrabne brzuchole i ciałka pokazowe, chyba dawno słoni się nie oglądało, co ;)? Naprawdę miło na Was patrzeć :).
 
reklama
komu poprawić humor? dzisiaj rano zobaczyłam, to to wielkie, ogromne, na pół metra wystające, Nina Słonina mi się rozepchała ! no !

37-38tc.jpg
 
Do góry