reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

i zmobilizowaliśmy się do zrobienia odlewu:-)

P7220122.jpg
 
reklama
Milionka super odlew :-) brzusio pokaźny :-)
Malutka Ty mnie nie denerwuj Tym swoim brzuchem. Ja się przez mój schylać nie mogę, mam ograniczone ruchy itd, a Ty wyglądasz jak większość z nas kilka miesięcy temu!!!! Na porodówkę Cię nie wpuszczą z takim małym brzuchem bo nie uwierzą że Ty już do porodu!!
 
malutka, no normalnie szalejesz :-D to żebyś miała taki brzuch standardowy jak my to chyba byś musiała sześcioraczki nosić;-) zazdroszcze, wszystko możesz normalnie robić no i chyba dasz rade sie sama ogolić:rofl2:
Milionka- ale fajny pomysł z tym odlewem! Bardzo ładne krągłości:-)
 
malutka, dalej nie wierzę, że jesteś w 9 miesiącu ciąży! Ty nas chyba wkręcasz. Ja większy brzuszek miałam przed ciążą. :-D

Milionka super pomysł z tym odlewem ;-)
 
Milionka poprzedniczki, swietny pomysl na pamiatke ciazy:tak:
Malutka tak sobie mysle fajnie miec taki zgrabny brzuszek, potem zadnych ,,pamiatek'' z ciazy typu obwisla skora:-D ale z drugiej strony malo kto domysla sie ze w ciazy jestes i nici z przywilejow ciazy:sorry2:

A to moj ciezki brzuchol:-D
37 (2).JPG 37 tydzień:)
 
ddag super sesyjka :-) a jaka wysportowana jesteś :-)
Ja zaraz wybieram się do na spotkanie z 3 koleżankami, wszystkie jesteśmy w ciąży ale na różnym etapie, ale już po każdej widać brzuszek. Umówiłyśmy się że musimy się tak spotkać i cyknąć sobie wspólną fotkę. Okazało się że jedna z dziewczyn ma znajomego fotografa który robi różne zdjęcia ale brzuszkowych sesji nie miał jeszcze okazji robić więc jak usłyszał że tu 4 dziewczyny na raz chcą się spotkać to się wprosił i stwierdził że On w ramach zdobywania doświadczeń zrobi nam trochę zdjęć. No i ze zwykłego spotkania i cyknięcia fotki zwykłym sprzętem zrobi się nam fajna sesyjka :-) to będzie już moja druga :D
 
marcia super! same korzyści i plusy dla każdego i każdej ;) korzystać dziewczyny, bo zaraz będzie hop i po brzuszkach :):):)
 
reklama
milionka, fajny pomysł :-). Tylko gdzie Wy go przechowywać będziecie?

”marcia331” pisze:
Malutka (…) Na porodówkę Cię nie wpuszczą z takim małym brzuchem bo nie uwierzą że Ty już do porodu!!
Dokładnie. Może zaświadczenie od lekarza prowadzącego weź :-D. Zazdroszczę brzuszka. I aż się nie mogę doczekać jak w końcu zobaczymy to dziecko, które tak sprytnie się ukrywa :-).

Agnes92, noooo to się nazywa brzuchol :-). Przesłodki.

ddaga, promieniejesz. Ale do formy to mamy wracać po porodzie, a nie przed :-p.

”marcia331” pisze:
Okazało się że jedna z dziewczyn ma znajomego fotografa który robi różne zdjęcia ale brzuszkowych sesji nie miał jeszcze okazji robić więc jak usłyszał że tu 4 dziewczyny na raz chcą się spotkać to się wprosił i stwierdził że On w ramach zdobywania doświadczeń zrobi nam trochę zdjęć.
”ddaga” pisze:
korzystać dziewczyny, bo zaraz będzie hop i po brzuszkach :):):)
Dokładnie. Nie znacie dnia ani godziny ;-). Mnie się ostatnim rzutem na taśmę udało zrobić kilka zdjęć z brzuchem na 3 dni przed porodem. Całe szczęście. Bo by mi strasznie żal było, że nie zdążyliśmy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry