reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

Swietne brzucholki dziewczyny,niektore to calkiem pokazne. No coz,moj tez do nich sie zalicza:) Przestalam upierac sie przy ciazy spozywczej kiedy kilka dni temu okazalo sie ze kucanie ze zlaczonymi nogami juz sprawia problem i z kazdym dniem sie nasila:) No to ze spokojnym sumieniem bede mogla do was dolaczyc i na tym watku. Postaram sie cyknac fotki na weekend i wstawie.
 
reklama
Kachha zgadzam się z Tobą całkowicie:tak::-) Uwielbiam mój ciążowy brzuszek:-) Codziennie oglądam go dokładnie z każdej strony w lustrze:-) Fotografować też go lubię:-D Założyłam taki nasz album - zdjęcia USG i zdjęcia mojego brzucholka:happy: Zaangażowałam w to nawet tatusia i teraz będzie cykał nam fotki - mnie i dzidziolkowi w brzuszku:-):-D I po raz pierwszy w życiu nie mogę się doczekać coraz większego brzucha:-)
 
Dziewczyny śliczne małe ciążowe brzuchy, za 2-3 miesiące będziemy mówiły ojej ale malutkie były:)
 
Wow, ale z was laski i każdy jeden brzuszek wygląda na ciążowy :)
To teraz ja wklejam swoje, z 13tyg i 17tyg;-)
 
Ale nam się zdjęć posypało :-) wcześniej się dziewczyny wstrzymywały, bo ciężko było stwierdzić czy do brzuszek wzdęciowy czy ciążowy. Ale teraz to już nie ma żadnych wątpliwości :-) U niektórych dziewczyn to nawet w ubraniu nie ma już wątpliwości.
 
i czas na mnie :)

5 tydzień - Kopia.JPG 5 tydz - do chudych nie należę:p
12ty3d - Kopia.JPG 12tydz4dzień:-)
 
Fajne brzusie dziewczyny i jakie już cudnie okrąglutkie :tak:Nie w kij dmuchał, nawet nie mogą zakrawać o pospolite spożywczaki.
 
reklama
super wasze brzuszki a ja znow widze ze moj sie cofnal :p jakas dziwna ta ciaza albo to mnie wzdecia tak atakuja ze potrafia wypchnac mi brzuch rano sie budze a tu pustka:) hihi
 
Do góry