reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

Mnie tez sie troszeczke cos powiekszylo ;)

19189490.jpg
 
reklama
super brzuszki dziewczynki!! :-)
Mi też linea nigra wyszła koło 7 miesiąca i zeszła ok miesiąca po porodzie. Urodziłam dziewczynkę ;-)
 
Nina, Exotic brzuszki macie śliczne i już wyraźnie ciążowe :-) naprawdę nie sądziłam że kiedyś tak się będę cieszyła z rosnącego mi brzucha. A teraz to nie mogę się napatrzeć.

A to ja i mój brzuch - początek 15 tygodnia.
IMG_20120214_131249.jpg
 
Kurcze marcia, exotic ale macie super brzuszki, takie widoczne...zaczynam się martwic :-( chyba pobiegne na usg zobaczyć czy wszystko ok:-pwszystkie macie super brzuszki i figury...oby szybko do nich wrócić po ciąży :-D

Marcia witaj w klubie futerkowych brzuszków:-pmyślałam żeby się jakoś tego pozbyć ale boję si że wrócą nasilone...
a krem do depilacji raczej nie przejdzie...zbyt inwazyjny i pewnie się wchłania do dziecka:-(
 
Śliczne brzuszki. Widać już, że to mieszkanka małych okruszków:) Mój też wyskoczył szybko, ale podobno w 2 ciąży tak jest.
 
Śliczne brzuszki :-) mój mam wrażenie że stanął w miejscu. A czasem to mam wrażenie że na początku był nawet większy niż teraz. Tylko że na początku straszne wzdęcia mnie męczyły a teraz już jest lepiej. Więc chyba teraz jest bardziej adekwatnie ciążowy niż wzdęciowy. Zresztą czuje jak mi się podbrzusze takie bardziej twarde robi, takie wypełnione. Muszę zrzucić zdjęcia z aparatu i zobaczę czy coś się nadaje do publikacji :-)

Mam tak samo, tez na początku jakoś szybciej rósł i był jakiś większy. Widać wzdęciowy a nie ciążowy :-p

Sopelek, no proszę Cię :D Jak Ty masz bliźniaki, to ja mam czworaczki :) Ciekawe, jak będziesz wyglądać za pół roku :D

To samo pomyślałam, gdzie te bliźniaki? ;-)
Sopelek fajniutki masz ten brzusio, taki bez grama tłuszczyku :-p


Dziewczyny cudowne macie te brzuszki, wszystkie mi się podobają :-)
Ja też w końcu muszę sobie pstryknąć fotkę, jeszcze żadnej nie mam :szok:
 
reklama
Exotic, Marcia brzuszki iście ciążowe-śliczne. Ja tez mam już dość okazały z czego ogromnie się cieszę bo bardzo czekałam aż mi wyskoczy. Wieczorem dam fotki.
Sopelek nie martw się- moja siostra też nosiła w brzuszku bliźniaki i idąc do porodu miałam brzusio mniejszy niż inne z jednym dzieckiem, a w 2 miesiącu to też płaściutki miała, a dzidzie urodziły się w 8 miesiącu duże i zdrowe (około 2-2,5 kg miały). Jeszcze Ci urośnie brzusio.
 
Do góry