reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

hej a oto mój brzusio , zdjęcie jest z wczorajszego wieczoru, mój G pokazał swoje ukryte talenty malarskie 327919_336928666346148_100000870513204_917024_560175691_o.jpg
 
reklama
Danuś super zdjęcie :-) ciekawe czy dzidziuś odziedziczy talent po tatusiu :-) a co to miało według niego być chłopiec czy dziewczynka? Bo mnie to bardziej na chłopca wygląda :-)
 
hej a oto mój brzusio , zdjęcie jest z wczorajszego wieczoru, mój G pokazał swoje ukryte talenty malarskie Zobacz załącznik 439132

faktycznie facet ma talent..śliczny dzidziuś.....widzę ze jesteś kolejna mamą z terminem na 17 sierpnia jak ja........w sierpniu to będzie odliczanie ..która szybciej urodzi...:-) ..a można prosić dla porównania zdjęcie z boku... :happy:pozdrawiam
 
powiem wam , że mnie wzruszył tymi malunkami... wczoraj mieliśmy rocznicę więc w ogóle fajnie spędziliśmy czas a to z jakim przejeciem malował a potem robił zdjecia i wysyłał znajomym bylo cudowne:)
 
Oja! Cudowny brzusio z czadowym malunkiem :-D Nie dziwię Ci się, że się wzruszyłaś, to są takie chwile, kiedy człowiek zupełnie głupieje z roztkliwienia :tak:
 
reklama
Do góry