reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczynki wszystkie macie piękne brzunie,
Neftis niczym się nie martw, u mnie w przeciągu tygodnia brzuszek wyskoczył:) z resztą wcale nie jest taki mały, ładna piłeczka:)
 
reklama
milusia83 ale ja się wcale nie martwię, wręcz przeciwnie, uważam, że brzuszek jest całkiem w normie, tylko te ludziska tak mnie czasem drażnią:)
 
Standardowo wpadłam napatrzyć się na Wasze cudne brzuszki :-)
Jejku wszystkie są takie piękne... :-) chyba nie ma nic piękniejszego niż kobieta z takim brzuszkiem.

Ciekawa jestem jak to jest wygodnie...mój choć już podrósł jeszcze jest taki nijaki. Więcej tłuszczyku u mnie niż brzuszka ciążowego -> powiedzmy szczerze :-D :-D :-D
 
Neftis ludzie to są chorzy na głowę niektórzy wrrrr, b.ładnie wyglądasz:)
Myszko juz niedługo Ci też wywali piiiiiłkę, zobaczysz zleci szybciutko:)
 
Dziękuję bardzo:* Z tymi ludzmi to naprawdę bywa męczące, zwłaszcza, że prym w wywodach wiodą teściowa i szwagierka:/ Ostatnio nie widziałam tesciowej jakis czas, w końcu sie spotkalysmy, a ta zamiast zapytac jak sie czuje i takie tam inne standardy, to z wyrzutami do mnie, że może w końcu zaczęłabym jesc, bo brzuch to mi wcale nie urósł:/ Pierwszy raz w życiu się na kobitę wydarłam tak solidnie, no i ucichła trochę:D
 
u mnie też czepiali się o mały brzuch i dokładnie to samo, że nie jem, że maleństwo nie urośnie etc, ale olałam to taka najwyraźniej uroda.
 
Neftis, ślicznie wyglądasz i brzuszek w sam raz! Jesteśmy na podobnym etapie ciąży i powiem ci, że brzuszek mam nawet mniejszy "niż ty (chyba zlewa mi się z sadełkiem:sorry2:) i ludzie podobnie reagują. Niby delikatnie podpytują "a miałaś usg? lekarz powiedział, że jest ok?", albo wczoraj: "ja w 5-tym m-cu to się schylić nie mogłam, a twój brzuszek mniejszy niż mój w tamtym okresie" itp. Nawet nie chce się już tłumaczyć :-) Przestałam się już przejmować...
 
reklama
Dokładnie nie ma co się przejmować :-) Przeciez kazda ciaza jest inna.. kazdy brzuszek jest inny .. wiec niech nie chrzanią głupot :-) A my sie cieszmy ze mamy takie małe zgrabne brzuszki hehee:-pWażne ze dzidzi jest zdrowe i wszystko prawidlowo sie rozwija! :blink:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry