reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja też myślę, że nie ma sensu porównywać obwodu naszych brzuszków, każda z nas jest inna, jedna niższa, druga wyższa... Mój też ma tylko 90 cm, a widać go bardzo wyraźnie-wszyscy mówią, że chyba już końcówka;-)
Martitka, Ehtele-super zdjecia:)
 
reklama
Ethele - podpisuję się obeima rękami pod tym co dziewczyny napisały!! Jakbyś chciała, żeby kot był na tym zdjęciu, to nigdy by ci się nie udało go do tego namówić!! A tak to zdjęcie pokazuje, że nie tylko wy czekacie na potomka - kot (pełnoprawny domownik) też już się nie może doczekać :-) Cudo!!
Saudades - nie słuchaj znajomych - skoro lekarz nie powiedział na usg, ze coś jest nie tak, to znaczy, ze wszystko w porządku. Moja znajoma taki brzuch miała praktycznie na końcówce i urodziła zdrowe dzieciątko!! Głowa do góry!!
 
Ehtele- Swietny pomysl i kot superancki:)
A ja chciała zrobić sobie takie ładnie zdjęcie jak ma Martinka (do albumu ciążowego) ale oczywiście wpieprzył się w to mój szaleniec:-D:-D:-D
i nie wyszło tak ładnie...

Martinko jakże zrobiłaś takie cudne ujęcie...czy szanowny M. Ci robił:-D:-D
bo ja sama nie umiem:-p:-p

Ps. Powiem, Wam, że ten album to cudo...wywołam zdjęcia do maja powklejałam i mimo, że nic szczególnego tam nie ma moja koleżanka jak zobaczyła popłakała się...więc chyba wyszła niezła pamiątka...

Tak robil mi je moj m :):)

Saudades brzusio malutki,ale obwod spory:):):) i nic sie nie martw , tak jak napisala Milusia, brzuszek wyskoczy z dnia na dzien, tak bylo u mnie z 97cm przeskoczylam na 102:):):):
 
Martitka ehtele super foteczki :) a ten kociak przebojowy smoka mu sie zachcialo hehe
Saudades zazdroszczę ze mozesz takie spodnie założyć ja jurcze w nic sie juz nie mieszcze a jak zakładam troszeczke obcisłe rzeczy mały sie tak denerwuje skopie w tych miejscach strasznie. O pasku i mnie nie ma mowy. Jak lekarz mówi ze wszytko ok to na pewno wszystko ok :) każda z nas jest inna zresztą było by nudno gdybyśmy byłt takie same. Dla mnie twój brzucholek super :) a innych nie słuchaj bo zazdroszczą;-)
 
martitka-26 super focia, a buciki prześliczne - gdzie zakupiłaś

saudades brzusio jak tra la la. Każa kobieta ma inny brzuch, więc nie ma co się przejmować czy mały czy duży -ważne, aby było oki i dzidzia zdrowa :-)

ehtele foteczki rewelacyjne.a kot to normalnie powinien za te swoje role dostać oskara :-D
 
Mój kot odpowiedziałby wielką miłością na Wasze zachwyty:) dzięki babeczki
 
Ehtele zdjęcie super, kot dodał jeszcze uroku:)

Saudades nic się nie martw kobieto, mnie też mówią, że mam mały brzuszek (parę dni temu obwód był 99 cm), ale ja ogólnie jestem szczupła i nie przytyłam dużo, to jaki mam mieć?:) Też mnie postraszyli, że mało wód, mało na zawał nie padłam-a w piątek miałam usg, ilość wód prawidłowa i wielkość dzidzi też, więc nie słuchaj starszaków, niech spadają, wszystko jest ok:)
 
reklama
Brzuszki oczywiście śliczniutkie!!!!:-):-):-)
Ehtele,Martitka- super foteczki:-D:-D:-D
Fiuu- ale się uśmiałam z tym konkursem. Ty to masz szalone pomysły:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry