reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Fiuu szalona kobieta.... a wyroby na stronie oczywiście bardzo bardzo ciekwe;)
 
reklama
hehe niezły konkurs, już niestety nie zdążyłam zalicytować, ale i tak bym przegrała :-p
 
Ubawiłam się:) Podpuściłaś nas jak agent Tomek normalnie...:) Cieszę się jednak, że aż tyle się pomyliłam (i nie marudź więcej, że Cię dużo, bo już nie uwierzę) choć pięknych kolczyków szkoda... :)))
 
pfff..ale mi brzuch :-D
a podobno to ja mam mały ;-p
tak swoja droga moglas sie pochwalic, ze masz 155cm, nie patrzylabym wowczas z perspektywy 170 :-D
ja sie wlasnie zmierzylam i mam 94 (dziwne, bo ostatnio jak mierzylam 3 tygodnie temu mialam tyle samo :szok:
dobra lecimy na spacer
 
Fiuu przyznaję się bez bicia, ze dałam się wpuścić w maliny z tym 2 wynikiem,.
Jejku jak się cieszę , ze choć raz coś wygrałam,już idę sie pochwalić chłopakom, choć pewnie nie będą wiedzieli o czym mówie:):):)
dziękuje.

Ewelinka b. ładna chatka dla dzidziusia:)
 
Ostatnia edycja:
Ooo ;D nie wierze! :tak:
Ja?? No najmniej sie spodziewałam, nieźle zmyliłaś mówiac ze jesteś wielkaa! A jak sie okazało wcale tak nie jest! :tak: Nawet chwilami chciałam zmienić swoje- twoje cm ;p
Eh tylko teraz cos wybrać :tak: wszystko takie sliczne ze nie mozna sie zdecydowac :tak: Ale cos pomysle i napisze Ci :tak:
Dziekuje :* :tak:
 
Nieee no ;) Gdybym wiedziała,że masz 155cm :) to bym w życiu nie dała tyle cm w brzuchu,hehe ;-)))
Gratuluje dziewczyny!
 
Ubawiłam się:-) Podpuściłaś nas :-D:-D Ja przegięłam z tymi wymiarami:szok:

Gratulacje dla wygranych dziewczyn :-)
 
reklama
30tc i 4 dni +8kg
 

Załączniki

  • DSC_0137.jpg
    DSC_0137.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 58
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry