reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

Mina, Paulawawa, ładniutko rośniecie :-)

Ja również muszę znowu zrobić sobie fotkę bo tak samo trochę do przodu wyskoczyłam :-)
 
reklama
mina- ładnie rośnie Twój brzuszek, jest różnica, super :-)

paulawawa- fajny domek, a kilogramy to nic dziwnego w połowie ciąży :-)
 
Mina sliczny brzuszek widać ze tylko tam wchodza kg bo reszta figurki nie zmieniona.
Paulawawa no jak to nijaki, brzuszek ciążowy jak malowany, ja tez mam taki bardziej rozlany.
 
właśnie lori.. oponka się powiększa :) bo reszta jakby w normie..
w ciąży z Kajem przytyłam 25kg a z tyłu patrząc nie było widać że w ciąży jestem. Taka widać moja urdoa.
 
Mina29 a w ciąży z Kajem też ci tak rósł brzuszek? Jest śliczny malutki. Wydaje mi się, że mam większy ale w sumie waga nie jest bardzo zła (około 57kg). Dlatego zastanawiam się czy to od teraz (od połowy ciąży) tak bardzo przybiera się na wadze, że później pokazuje ponad 20 kg więcej.
Jeśli wcześniej nie miałam problemu z wagą, tzn z jej akceptacją (i mankamentami urody) to teraz dręczy mnie to jak będę wyglądać po ciąży.
 
Kaj 39tc.jpg
to brzuszek tydzień przed porodem i 25kg na plusie..
a tamtą ciążę jakoś tak mniej stresowo przechodziłam mimo krwiaka i 2-krotnego leżenia w szpitalu po kilka dni. Waga tez wogóle mnie nie obchodziła..
może to wynika z faktu że tak dużo w google nie szukałam..ech..
 
Brzuszki macie świetne :tak: a ja miałam zrobić fotki swojego, ale jakoś tak mi się nie chciało. Ale już na pewno zrobię w środę tak jak fotki wcześniejsze ;-) I musze się Wam pochwalić, że wczoraj wieczorem jak położyłam się już do łóżka to czułam małe kopniaczki maluszka :rofl2: Wcześniej w połowie 16 tygonia czułam lekkie łaskotanie, ale nie wiedziałam czy to co czuję to jest maluszek. A wczoraj to już miałam pewność, że to cudowne małe kopniaczki maluszka :-D
 
reklama
Do góry