reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
hmm maja tam te tabelke jak mierzyc pewnie co firma to inna rozmiarowka. ja tak zamawialam staniki z nexta przez neta bez mierzenia i przychodzily idealne a mierzylam wsio z ich tabelki na stronce wiec tez powinno byc ok. wrazie co zwroty sa za free:tak:
 
ja sie w sobote wybieram po nowe staniki tez....te jak dobrze uloze (dobrze bo zaslaniaja a nie dobrze bo gniota:/) to nawet pol sutka sie schowa;-)trzeba rozmiar powiekszyc ehhh
 
emotion - namioty da się kupić też na allegro, ale nie w ciążowych, tylko w zwykłej bieliźnie, były rozmiary nawet do "K", choć trudno to sobie wyobrazić (ja tam właśnie kupiłam G i trochę przesadziłam, ale niestety zaraz pewnie dorosnę :-))
 
Emotion widzę, że jesteś z małopolski. W Krakowie na Dietla jest sklep intimo4you.com - dziewczyny rewelacyjnie dobierają staniki.

I taka rada od nich - nie kupować staników z większym obwodem na czas ciąży, tylko obwód zostawić taki jak wcześniej a dokupić przedłużkę do obwodu za 5zł. Wtedy stanik się jeszcze wykorzysta po ciąży :)
 
Ostatnia edycja:
Hej a powiedzcie mi jak to jest po ciąży? Tzn po karmieniu piersi wrócą do swojego rozmiaru czy już wyrzucić stare biustonosze? Mam kilka ślicznych i szkoda mi się ich pozbywać :-(
 
reklama
Po ciąży były jeszcze większe, ale wtedy nosiłam te specjalne do karmienia. Jak przestałam to jeszcze przez jakiś czas były większe, ale potem wróciły do poprzedniego rozmiaru. A, że w pierwszej ciąży poszło mi prawie tylko w cycki to potem mogłam je tylko wyrzucić. Chyba, że na głowę zakładać :p hehe. Teraz też się powiększyły, ale na szczęście już nie tak jak wtedy :-)
 
Do góry