reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
Dziękuję za miłe słowa dziewczyny:-) a co do kilogramów to przybawają regularnie niestety, apetyt też mi dopisuje, już prawie 9 kg na plusie, więc będzie z czym powalczyć, ale mam nadzieje że się zbytnio do mnie nie przywiążą i pójdą sobie szybko:-)
 
Misza, brzusio konkretny:-), ja też mam spyrki na plecach ale jak tu się inaczej zmierzyć:-D Poszło jeszcze w pupę i uda - nie ma tak dobrze:-D
krak, widać różnicę, brzuszek super:-D
Mina, mnie się wydaje, że o ile oba brzuchy nie są wysoko od piersi, to jednak kształtami się zdecydowanie różnią:-) Śliczne:-)
oluska, jaka śliczna piłeczka:-) Z tych ciążowych kilogramów to: dziecko 3–4 kg, powiększona macica 1 kg, łożysko 0,5–1 kg, płyn owodniowy 1–2 kg, większe piersi 1–2 kg, wzrost objętości krwi i innych płynów ustrojowych 3 kg a pozostałe kilogramy (o ile są) to tkanka tłuszczowa. Więc sama widzisz, że część zrzucisz w ciągu kilku godzin, część sama poleci a nad resztą to przyjemnością będzie pracować:-)
 
reklama
mina i w jednej i w drugiej ciąży wyglądasz super zazdroszczę;-):-)
oluska ale chudzinka z ciebie śliczny brzusio!!!!!



a to ja 121 cm w najszerszym miejscu matko kochana:szok::szok::szok::szok: ma któraś więcej czy oficjalnie zostałam płetwalem błękitnym naszego forum:eek:

IMG_0326 kopia.jpg

co do wysokości to też jestem zdania że wysokość brzucha nie ma nic wspólnego z płciom
 
Do góry