reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
To moje z wczoraj
Kreski z deka się przyróżowiły w porównaniu do poprzednich
skanowanie0001.jpg
 
101_4237.jpg

Moje teściki, martwi mnie tylko trochę to, że te kreseczki są takie bladziutkie w porównaniu z Waszymi. Pamiętam, że w pierwszej ciąży zrobiłam tylko jeden test i była od razu druga czerwona krecha, a tu takie ledwo widoczne. Może to dlatego, że wcześnie zrobiłam.
 
diana mi wychodzily bladosci ledwo widoczne pod swiatlo ale mi pokazalo pozytywny juz na 5 dni przed okresem. a jakos tydzien po dacie spodziewanej @ wyszly juz sliczne krechy:tak:
 
Ostatnią @ miałam 22 stycznia, ale cykle różnie tak 28- 30, czyli test zrobiłam 4-5 dni po spodziewanym terminie następnej @, której nie mam juz tydzień. Do lekarza idę w czwartek więc wszystko się okaze.
 
patrycja śliczny torcik ja też robiłam wiki sama w na 4 latka oczywiście musiała być lalka barbie a wyszła mi tak
DSC00555.jpg
od początku do końca zrobiony przezemnie jedyne kupne elementy to kuleczki srebne i świeczki no i lalka w środku
 
Nikolaa prześliczny ten torcik :tak: corcia musiała byc szczęliwa jak go zobaczyla

Ja swój tort tez robiłam sama a co najlepsze to żadnej próby wcześniej nie byl i mialam troche stracha czy mi wyjdzie bo jakimś specem co do wypiekow to nie jestem
 
Zobacz załącznik 441570

Moje teściki, martwi mnie tylko trochę to, że te kreseczki są takie bladziutkie w porównaniu z Waszymi. Pamiętam, że w pierwszej ciąży zrobiłam tylko jeden test i była od razu druga czerwona krecha, a tu takie ledwo widoczne. Może to dlatego, że wcześnie zrobiłam.
ja też miałam blade ale na oko widać że co na jednym to ciemniejsze miałam identycznie
 
patrycja 22 no ja też amatorka i pierwszy raz robiłam taki co do ciasta to biszkopt niestety za mało nasączyłam i był troszkę suchawy ale nikt nie narzekał masy były malinowe wiec kwaskowe wiec smakował bo nie był za słodki... no a Wiki była zachwycona :-)
 
reklama
Do góry