reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

no to wlejam fotke z wczoraj w bialej bluzce i w fioletowej to 6 mc mniej wiecej z amelkowna w ciazy:-D
 

Załączniki

  • amelka120120224-001.jpg
    amelka120120224-001.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 86
reklama
tyle ze u mni ezostalo +5kg po amelkownie jeszcze. ale dawalo sie wciazgnac i nawet bylo ok a teraz juz 2 pary spodni odlozylam do szafy bo ni cholipy sie nie zapne, a te do ktorych nosilam pasek bo spadaly z tylka to teraz leza idealnie i pasek tez juz w szafie lezy:cool2: kolezanka wczoraj wpadla na kawke i sie smiala ze wygladam na 5 mc a nie 2mc:szok:maz pociesza ze nieprawda ze jest jak bylo hahahaha ja widze zmiane i to spoooora. przytylam jakies 2 kg na razie ale mi sie woda odklada i mam opuchniete dlonie juz:zawstydzona/y:
 
azorek - super brzuszek;-)

u mnie też już ciut większy, ale nie aż tak, co prawda to moja pierwsza ciąża więc pewnie dlatego, ale nie da się już go tak wciągnąć jak przed, że był jak deska
 
reklama
Azorek oj jaki sliczny juz brzusio ciążowy.Rzeczywiscie w kolejnej ciąży szybciej wyskakują, u mnie tez juz widać tylko weny do zrobienia fotki brakuje.
 
Do góry