reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

Jesteśmy też wnuczkami swoich babć :).
Ja też nie mam rozstępów i moja mama również. W szkole podstawowej jak intensywnie zaczęłam rosnąć to mi się mendy na udach pojawiły.

Asionek zgrabnie wyglądasz i wydajesz się szczupła w udach. Moje tak spotężniały, że już nie mogę na nie patrzeć. hihihi wielka stopa !!!

Kiniutka pępek faktycznie wystający aż przez bluzkę się odznacz. No i Ty też wyglądasz zgrabnie i szczupło.

anek rezydencja jak się patrzy. Ile masz w obwodzie bo brzuch wygląda na spory :szok:[/QUOTE

115 cm
 
reklama
anek brzuszek ogromny....rozstępy Ci wyszły???

te ktore nie mają....niech nie chwalą dnia przed zachodem słońca:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jeszcze się okaże że w dniu porodu jakiś skurczybyk wyskoczy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: czego nie życzę,ale zdarza sie:nerd:

ja na razie nie mam tzn.mam po pierwszej ciazy,ale teraz nowych nie mam...smaruje oliwką bambino 2x/dzień..... na johnson jestem uczulona:dry:...w sumie to lepiej bo bambino tańsza:-)

wszystko zależy od struktury skory,od genów może i też,ale te które wiedzą że mają tendencje do nich to powinny nawilżać skore...
n oto tyle;-)
 
ja wychodze z zalozenia, ze smarowac trzeba, bo jak sie cos zrobi bez smarowania to sobie bede z brode plula, a jak sie zrobi mimo oliwki i kremu to zwale na geny:-) niemniej na brzuchu skora mieciutka i aksamitna, szkoda ,ze jestem leniwa i nie smaruje codziennie calego ciala..:)
 
anek brzuszek ogromny....rozstępy Ci wyszły???

te ktore nie mają....niech nie chwalą dnia przed zachodem słońca:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jeszcze się okaże że w dniu porodu jakiś skurczybyk wyskoczy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: czego nie życzę,ale zdarza sie:nerd:

ja na razie nie mam tzn.mam po pierwszej ciazy,ale teraz nowych nie mam...smaruje oliwką bambino 2x/dzień..... na johnson jestem uczulona:dry:...w sumie to lepiej bo bambino tańsza:-)

wszystko zależy od struktury skory,od genów może i też,ale te które wiedzą że mają tendencje do nich to powinny nawilżać skore...
n oto tyle;-)
mam tak jak ty po pierwszej ciąży,teraz tez smaruję się oliwką bambino pod czujnym okiem mojego T i narazie niemam nowych
 
anek - ja pod koniec pierwszej ciąży mieściłam na dupsko tylko w szary dres z różowym lampasem z cyklu wieś tańczy i śpiewa ;-) teraz o dziwo mieszczę jeszcze w gacie z H&M :tak:
 
reklama
Do góry