reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

reklama
DZiękuję Wam kobietki za komplementy :*

monysia jakbym tylko mogła to bym Ci oddała mój sterczący pępek, szkoda że się tak nie da.

A tak swoją drogą to ciekawe ile jeszcze do końca mi brzuch urośnie. Jak narazie 103cm tylko jest a wygląda na więcej.
 
Dziewczyny, obecnosc rozstepow wcale nie zalezy od genow!!!!
Moja mama miala caly brzuch w rozstepy a ja nie mam ani jednego!

Tutaj zalezy indywidualnie od kazdej osoby! Jak uprawialas sport przed ciaza, czy masz elastyczna skore, czy jest dobrze nawilzona...
Ja przed ciaza mialam plaski, wrecz wklesly brzuch. Urosl mi o jakies 30cm, wiec czemu nie mam rozstepow przeciez to pokazny wynik!
Bo ja trenowalam duzo sportu, codziennie na fitness. Codziennie wcieralam w siebie kremy nawilzajace itd...
 
Werka - może elastyczną skórę zawdzięczasz swojemu tacie a nie mamie ;-) przecież Ty jesteś mieszanką ich genów a nie tylko mamy ;-)
 
moje skromne 115 cm
 

Załączniki

  • P1010852.jpg
    P1010852.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 58
  • P1010849.jpg
    P1010849.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry