reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

reklama
ja w pierszwej ciąży miałam niestety i na brzuchu i na piersiach nawet na nogach na szczęście po 9 latach ich prawie nie widac a teraz smaruję sie do obrzydzenia oliwką i jak narazie odpukac nie mam nic
 
mój też coś tam się wierci, raz go wyraźnie czuję w pachwinach, raz po bokach.. wody mam w normie hmm zobaczymy :tak:
wczoraj była moja siostra u mnie, ta co jest w ciąży, i wyglądamy zupełnie inaczej.. jej poszło w tyłek, uda, ramiona i brzuch ma mały i okrągły, a ja znowu mam te kiloski tylko w brzuchu. Ona ma mieć dziewczynkę, ja chłopca ;-)

niby wierzac w zabobony tak wlasnie powinno byc :)

Już nie będę taka i Wam pokażę moje brzuszysko z tego tyg. :-p

Zobacz załącznik 389650

Zobacz załącznik 389651

Pod koniec będę miała taki sam wiszący wór jak z Tymkiem.

smieszny brzuszek i dosc nisko juz chyba ?? :)

a czy jest na forum jeszcze jakaś mamusia która nie ma odstającego pępka???
moja kumpela ma wlaśnie taki,mówiła mi że jej mama też nie miała odstającego...:/


a to moja talia osy :D
brzuszek.jpg

moj raz odstaje , ale bardzo delikatnie , a raz nie , juz bardziej splaszczony jest no i ja mialam pepek bardzo gleboko i maly bardzo wiec moze dlatego ..
super brzuszek !! :)

Ja jeszcze nie mam rozstepow. Pytalam mamy czy ona miala, ale mozi ze w zadnej z 3 ciazy nie miala... wiec chyba jednak genetyka :-p

chyba cos w tym jest :)
moja mama po 3 naszej tez nic , a widzialam foty i brzuch miala ogromny !!
moje siorki po ciazach tez nic nie maja
ja narazie (odpukac ) trzymam sie i tez nie mam :)
brzucha napietego tez jakos bardzo nie mam , nie swedzi ani nic wiec moze sie uchowam hehe


a to moj z przed ok 3 tyg.
W9XkA.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry