reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

reklama
a oto zestawienie miesiacowe
wink2.gif
i 31 i 32 tydzien
Zobacz załącznik 420369Zobacz załącznik 420370

jedynie zmienilam sie wagowo i smiesznie bo wszedzie mam 122cm w biuscie na wysokosci pempka i w biodrach
wink2.gif
a wagowo mam 98kg a zaczynalam z 87kg..
 
Dee - ślicznie wyglądasz :)

Atan - brzusio cudny :)

A to ja 8 miesiąc - 34 tydzień ;)
 

Załączniki

  • DSC02361.jpg
    DSC02361.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 88
  • DSC02364.jpg
    DSC02364.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 93
  • DSC02363.jpg
    DSC02363.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 92
to ja tez sie pokaze, wprawdzie ubralam sie akurat na czarno ale cos tam widac.Nie wiem czy to przez to jak moj m stoi,ale jakis taki papusny sie na twarzy zrobil, chyba moja ciaza tez mu sluzy:-pDSC_0416 (3).jpg
 
dagrab piękna fotka!! Chciałam takie zrobić sobie z małżonkiem, ale niestety nie wyszło - wstydzioch z niego :-p
 
dziekuje :zawstydzona/y:
gdyby nie moja siostra to pewnie tez bym z nim takiego zdjecia nie miala :-) ale zwlekla go z tapczanu, a on pozowac lubi, to ja tego unikam :-) do tego moja siostra miala nowy aparat wiec w swieta zrobila 2 tys zdjec!!!! z czego 1900 chyba jej córki :-D
 
reklama
Do góry