reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków ;)

reklama
Dmuchawiec, Teri, Justi, Kari, Bona - śliczne brzuszki :-D

My z Smile zapomniałyśmy pstryknąć dziś fotki:sorry2: Ale ja mam dziś dzień na zapominanie-zapomniałam wziąć tabletki rano, zapomniałam rzeczy dla Smile, zapomniałam zapalić świateł jadąc samochodem, zapomniałam zobaczyć fotkę pokoju Franka, poszłam po zmywacz do paznokci do Lidla i wyszłam bez niego..........:baffled:
 
hihihi Madzia no ładnie:))) połóż się i już o niczym nie myśl:) Fotki zrobimy na następnym spotkaniu:) Fotki też Ci pokażę:) Nie zapomniałaś za to spodenek dla Franusia:)
 
dmuchawiec moj tez wiekszy niz w ostatniej ciazy :-D i tez narzekam ze chcialabym miec malusi brzusio ale moj brzuch wie lepiej jak chce rosnac :-D bedzie dobrze. jeszcze chwila i brzuszki nam znikna.
A wlasnie ja patrze w lustro i lezka w oku, gdzie sa moje wciecia po bokach?? :-(
 
Kari, nie przesadzasz ?????Masz ciupeńką piłeczkę - też taką chce mieć ! Wpinasz się jeszcze w spodnie a mi zaczynają ciążowe być ciasne :( Co to wcięcia w pasie to już dawno zapomniałam jak wyglądają , natomiast oglądam tylko fałdy na biodrach i ryczeć mi się chce bo nienawidzę fałd na brzuchu i już się wyobrażam na plaży - w worku chyba będę wychodzić :(

Dmuchawcu brzusio masz śliczny i wcale nie wielki ! zgrabniutki i okrąglutki. A pszczółki do pozazdroszczenia :):):) Chciałabym mieć takie dzieciaczki w podobnym wieku :)
 
reklama
Do góry