reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków ;)

A wiecie że nie zauważylam różnicy w oddychaniu :) Teraz raczej jest mi ciężej bo trzymam go prawie na kolanach :)
Z Wiki do samego końca był wysoko, a urodziła się 12 dni po terminie więc jakoś nie mogę sobie wyobrazić żeby teraz samo się zaczęło. Bo cc będe miała w 38tc i iluś dniach...
 
reklama
No to wrzucam swoje zdjęcie z 8. miesiąca (32 tydzień)
 

Załączniki

  • 8. miesiąc (32 tydzień).jpg
    8. miesiąc (32 tydzień).jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 86
Uwielbiam patrzeć na dziewczyny w ciąży, wszystkie wyglądacie świetnie, i ta radość na twarzy ... super. I ja też się pochwalę mieszkankiem swojej Alutki :-D (imię nie do końca zatwierdzone ale już się nim posługuję). Za mną 32 tyg.

urodziny Zuzi 002.jpg

http://www.**********/JustynaS,suwaczek.png
 

Załączniki

  • urodziny Zuzi 002.jpg
    urodziny Zuzi 002.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 90
Bona ale Ty śliczna ! Jak ślicznie wyglądasz ! No Ty to możesz chodzić i paradować :)

Teri, śliczny brzuszek, pięknie Ty również wyglądasz !
edit:
Jjusti
też śliczna z Ciebie babeczka z pięknym brzuszkiem !
 
reklama
Ale sie posypało pięknymi pokaźnymi brzuszkami i jakże ładnymi mamusiami :szok: ale z was laski.

To ja tez brzuch wrzucam. 34 na suwaku.
34.JPG
 

Załączniki

  • 34.JPG
    34.JPG
    42,5 KB · Wyświetleń: 101
Do góry